Konaklamalı Antalya Pamukkale Turu


KONAKLAMALI ANTALYA PAMUKKALE TURU

Konaklamalı Antalya Pamukkale Turu programı ile sizleri, eşsiz güzellikteki Pamukkale Travertenlerine, tarihi Hierapolis Antik Kentine ve doğal termal sularla bezenmiş havuzlarda yüzebileceğiniz Karahayıt Kaplıcalarına götüreceğiz.

Antalya’dan hareket ederek ulaşacağınız Pamukkale içerisindeki tarihi ve doğal güzellikleri hep birlikte keşfedip, termal suların bulunduğu kaplıcalarda şifa bulacak, Antalya tatilinizin bir gününde, farklı medeniyetlerin izlerini sürüp, Pamukkale’nin huzurlu atmosferinden sonuna kadar yararlanacaksınız. 

Antalya Pamukkale Turumuz bir gece Pamukkale konaklamalı olup, Pamukkale ve çevresini detaylı bir şekilde yaşayacağınız anların ardından hemen Antalya’ya geri dönüş yoluna geçmeyecek, bir geceyi size sunduğumuz lüks otelde dinlenerek geçireceksiniz.

Konaklamalı Antalya Pamukkale Turu sırasında dileyen misafirlerimiz, Pamukkale Balon Turuna katılabilir, Pamukkale ve çevresindeki dokuyu havadan görme fırsatına sahip olabilir. 

Tur Programı
 • Pamukkale Travertenleri
 • Hierapolis Antik Kenti
 • Karahayıt Kaplıcaları
 • Pamukkale Balon Turu

(Hava durumuna göre rotalarımız değişkenlik gösterebilmektedir.)


Tur Takvimi
 • Tur Günleri : Çarşamba - Cumartesi
 • Tur Başlangıç : 07:00 - 20:00

Ücrete Dahil Olanlar
 • Otel Transferi
 • 1 Gece Otelde Konaklama
 • Pamukkale Travertenleri Giriş Ücreti
 • Sigorta
 • Türkçe ve Yabancı rehberlik hizmeti
Ücrete Dahil Olmayanlar
 • Kişiye özel harcamalar
 • İçecekler ve yiyecekler
 • Kleopatra Havuzu giriş ücreti
 • Kaplıca Giriş Ücreti
 • Balon Turu
Sıkça Sorulan Sorular

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum?

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)
 • Kredi Kartı  (E-bilet)

Antalya Pamukkale Turu Hazırlık Aşaması

Antalya Pamukkale Turu sırasında eşsiz doğal güzelliklere dalacak, tarihin antik zamanlardan bu yana taşıdığı tarihi yapıları gezecek ve huzurun timsali bölgede karşılaşacağınız manzaraları fotoğraflamaya doyamayacaksınız. 

Antalya çıkışlı Pamukkale Turu boyunca rehberlerimiz size eşlik edecek ve sorularınızla ilgili her şeye cevap vermeye çalışacak. 

Tura katılmadan önce sizler için önemli olan noktaları hatırlatmak istiyoruz sizlere;

 • Konaklamalı Antalya Pamukkale Turu boyunca bol bol yürüyüş yapacağınız için yanınızda mutlaka rahat yürüyüş ayakkabısı getirmeyi unutmayın.
 • Pamukkale Turu boyunca güneşe maruz kalacak olan bedeninizi korumak için güneş gözlüğü, kremi ve şapmanızı almayı unutmayın.
 • Müze kartınızı yanınızda getirin.
 • Termal şifalı sularda vakit geçireceğiniz için mayonuzu, havlunuzu ver terliklerinizi yanınıza almayı unutmayın.
 • Elektronik aletlerinizi bir gece önceden şarja koyun ve varsa yedek şarj cihazı bulundurun. Fotoğraf çekmeye makinelerinizin şarjı yetmeyebilir. Bizden söylemesi.

Antalya Pamukkale Turu Öncesi

Antalya Pamukkale Turu öncesinde sizleri, konforlu transfer araçlarımızla otelinizden alıyor ve Pamukkale turu başlangıç noktamıza ulaştırıyoruz. Konaklamalı Antalya Pamukkale Turu fiyatına dahil olan transfer hizmetimizin ardından, sizlerin yolculuk boyunca rahat etmeniz için özenle tasarlanmış otobüsümüze yönlendireceğiz. Güler yüzlü personelimiz ve bölgeyi tanıyan rehberimizin yol boyunca size vereceği bilgiler ile Pamukkale ve çevresini daha iyi tanıyacaksınız.

Beyazlar Giyinmiş Pamukkale Travertenleri

Konaklamalı Antalya Pamukkale Turunun ilk gününde ulaşacağınız Pamukkale içerisindeki en nadide noktalardan biri ile tura başlayacaksınız. Yıllardan beri güzelliğini korumuş ve kimyasal reaksiyonlarla çevrede bembeyaz bir atmosfer yaratmış olan Pamukkale Travertenleri ile geziye devam edeceksiniz.Pamukkale Travertenleri, 13 küçük havuzdan oluşan ve yer altından çıkan şifalı sularla bölgeye yayılan harika bir alanda yer almaktadır. Tepen kendini bırakan suların altında sevdiklerinizle birlikte eğlenebilir, şifa dolu sulara ayaklarınızı sokup, önünüzde uzanan muhteşem doğa manzarasının keyfini sürebilirsiniz.

Hierapolis Antik Kenti

Hierapolis Antik Kentine doğru ilerleyecek olan Antalya Pamukkale Turu programımızda, yıllar boyunca ayakta kalmış ve insanlığa hizmetini esirgememiş tarihi alanlarda yolculuk yapacaksınız. Her ne kadar depremlerle yaşanan çökmelerle şehrin tabiatı eskisi gibi olmasa da, kendisine Kleopatra Havuzu ve Antik Havuz gibi doğal alanlar oluşturmuş, kendi tabiatını tekrar yaratıp ziyaretçilerine kendinden bir şeyler katmaya devam etmiştir.

Hierapolis Antik Kenti içerisinde ziyaret edebileceğini pek çok farklı tarihi alan mevuttur. Kilise, şapel ve antik tiyatro, bunlardan başlıcalarıdır.


Karahayıt Kaplıcalarında Şifa Zamanı

Pamukkale Travertenlerini ve Hierapolis Antik Kenti gezinizin ardından sizleri, termal suların fokur fokur kaynağından yeryüzüne süzüldüğü Karahayıt Kaplıcalarına ulaştıracağız ve sizlere burada serbest zaman vereceğiz.Karahayıt Kaplıcaları içerisinde yer alan tesislerde, kırmızımsı suların içine girip antik çağlardaki önemli kişilerin deneyimine ortak olabilirsiniz. Cilt, romatizma, kalp rahatsızlıkları, migren ve bunun gibi birçok hastalığa iyi geldiği bilinen Karahayıt Kaplıca sularında vakit geçirip rahatlayabilir, yumuşacık bir bedenle günü sonlandırabilirsiniz.

Pamukkale Balon Turu (Ekstradır)

Pamukkale ve çevresindeki güzellikleri havadan görebilmek ve balon turu deneyimini yaşamak isteyen misafirlerimiz için bilgi vermek isteriz ki, web sitemizde yer alan Antalya bölümündeki Pamukkale Balon Turu sayfasından detaylı bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Keyifli Bir Günün Daha Sonuna Geliyoruz

Konaklamalı Antalya Pamukkale Turu sonunda, kaplıcalardaki termal suların ve çevredeki huzurlu atmosferin etkisiyle gevşeyeceğinizden, konaklayacağınız otele doğru yola çıkacaksınız.Pamukkale içerisinde yer alan otelinize yerleştikten sonra yiyeceğiniz lezzetli akşam yemeğinin ardından ertesi gün buluşmak için odalarımıza çekileceğiz.

Konaklamalı Antalya Pamukkale Turunun ikinci gününde sizleri bekleyen otobüsümüze, yapacağınız güzel bir kahvaltının ardından geçecek ve Antalya’ya doğru yola çıkacaksınız.Transfer araçlarımızla otelinize ulaşımınızı sağlayıp, yaşadığınız rüya gibi anların yüzünüzde yarattığı gülümsemeyi görerek sizlere veda edeceğiz.

Beyazlara bürünmüş saf güzelliklerle dolu Konaklamalı Antalya Pamukkale Turuna katılın, tüm bu güzellikleri Antalya tatilinize sığdırın.

Ayrıca aklınızdaki tüm sorular için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size yardımcı olmaktan zevk duyarız!


yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmadı.


hakan erenler