Tatil Express
Tatil Express

Hakkımızda


Biz kimiz?

tatilexpress.com ailesi olarak, sizlere kısaca kendimizden bahsetmek istiyoruz. Firmamız bir TÜRSAB üyesi olarak 2010 yılından bu yana, Türkiye’nin en güzel tatil beldelerinde vakit geçirmek isteyenler için bölgede hizmet veriyor. Örneğin Bodrum’da tatil yapmak istediğinizde ve kalacağınız yeri ayarladığınızda, sizleri Bodrum ve çevresinde görülmesi gereken tüm güzelliklere kolayca ulaştırıyoruz. Tekne turları, tarihi geziler, etkinlikler ve zamanınızı zenginleştirecek birçok aktiviteyle, bulunduğunuz beldenin ve çevresindeki doğal güzelliklerin farkına varmanız için pek çok program hazırladık.

Tatil Express

Tatil Express

Eşsiz Rotalar

Bölgelere göre farklı aktivitelere sahip programların tümünü, bölgede yaşayan ve bölgeyi iyi tanıyan rehberlerimizle birlikte planladık. Günübirlik ya da daha fazla zaman alabilen bu aktivitelere katıldığınızda, sizin de bizim hissettiklerimizi deneyimlemenizi istedik. Bütün bir senenin yorgunluğunu üzerinden atıp zihnini rahatlatmak, sevdikleriyle birlikte vakit geçirmek ya da maceracı ruhuyla yeni yerler, yeni insanlar keşfedip yaşamına yeni anlamlar katmak isteyenleri anladığımızı düşünüyoruz. Bu nedenle sizlere, turizm aylarının yoğun kalabalıklarından uzakta, harika yerler keşfedip rahatça denizin tadını çıkarabileceğiniz, farklı etkinliklerle maceraya atılabileceğiniz ve sevdiklerinizle birlikte, güvenle eğlencenin içine dalabileceğiniz Günlük Turlar hazırladık.


Türkiye'nin Her Yerindeyiz!

Bodrum, Fethiye, Marmaris, Kuşadası, Antalya, Kemer, Göcek ve Kapadokya olmak üzere 8 bölge içerisindeki birbirinden güzel turlarımıza göz atmak isterseniz, web sitemizde dolaşıp size en uygun seçeneğe kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm Günlük Tur programlarımızın bölge ve içerik detaylarını, etkinlik içerisine girdiğiniz link içerisinde bulabilirsiniz.

"Daha fazla bilgi almak istediğinizde, web sitemiz üzerindeki iletişim ve e-posta numaralarımızdan bize ulaşmaktan çekinmeyiniz."

Tatil Express