Kapadokya Balon İzleme Turu


KAPADOKYA GÜNÜBİRLİK BALON TURU İZLEME

Kapadokya Günübirlik Balon Turu ile farklı bir sabaha uyanmanız mümkün. Sabahın ilk ışıklarıyla coğrafyanın muhteşem görüntüsünü içinize çekebilir, adeta kendinizi bambaşka bir gezegenin seyir noktasında hissedebilirsiniz.

Balonların şişirilmesi ve bu esnada ortamın canlılığı içinizi ısıtacak, güne erken saatlerde böyle bir görüntüyle başlamak rüyadan hala uyanamadığınızı zannettirecek. Kapadokya’nın saymakla bitmeyecek etkinliklerinden en güzeli olan Balon Turu İzleme aktivitesini şimdiden ajandanıza eklemenizi öneriyoruz.

KAPADOKYA BALON TURU İZLEME DENEYİMİ

Kapadokya tatilinizde birbirinden farklı pek çok yer görecek, her birinden bambaşka deneyimlerle ayılacaksınız. Yaşamın en değerli öğelerini barındıran Kapadokya, tarihi zenginliği ve hiçbir yerde göremeyeceğiniz manzaralarıyla ziyaretçilerini her gelişinde büyülemekten vazgeçmiyor.

Balon Turu’na katılıp havalanmak istemeyen misafirlerimize alternatif bir seçenek sunmak için tasarladığımız Kapadokya Balon Turu İzleme aktivitesi için fotoğraf makinelerinizi ve karnınız acıktığında midenizin boş kalmaması için sandviçlerinizi hazırlamayı unutmayın deriz.

Tur Programı
 • Otelerden transfer 
 • Balon izleme notktalarına yolculuk
 • Nefes kesici manzarasıyla Kapadokya balonlarını seyir
 • Otellere geri dönüş
Tur Takvimi
 • Tur Günleri: Her gün
 • Tur Başlangıç: 06:30
Ücrete Dahil Olanlar
 • Giriş ücretleri
 • Sigorta
 • Transfer Hizmeti
Ücrete Dahil Olmayanlar
 • Kişiye özel harcamalar
 • Yiyecek ve İçecekler
Sıkça Sorulan Sorular

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum? 

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)
 • Kredi Kartı  (E-bilet)

BALONLARIN DANSI

Kapadokya Balon Turu İzleme etkinliğimizin en nefes kesici anları, güneşin doğmaya başladığı anlar olacaktır. Sandalyenizi kurup ya da altınıza sereceğiniz örtünüzü yanınıza alıp bir köşeye oturun ve beklemeye başlayın. Balonların şişirilmesi sırasında yükselen alevler, gözlerinizde kıvılcımlar yaratırken, etraftaki sade dokunun içerisindeki araçların, yavaş yavaş devasa balonlara dönüşümünü hayretle karşılayacaksınız.

Kapadokya Balon Turu İzleme etkinliği ile havalanacak olan balonların ilk hazırlıklarına ve bu deneyimi yaşayacakların heyecanına yakından şahitlik edeceksiniz. Havanın yavaş yavaş aydınlanmasıyla etraftaki renk skalasının değişimi, sizi farklı bir dünyada gibi hissettirecek. Kahverengi tonların karanlıktan yeniden doğuşunu izlerken, gökyüzünün pembeden başlayıp, maviye doğru yol alışıyla adeta büyüleneceksiniz.

Balonlar havalanmaya başladığında ise, kendinizi başka bir gezegende hissederken, dünyanın uzaylılar tarafından ziyaret edilmiş olabileceğini düşünebilirsiniz. Balonların etrafınızda süzüldüğü, adeta gökyüzünde dans ettiği bu muhteşem atmosferi yaşamak için tek yapmanız gereken Kapadokya Balon Turu İzleme etkinliğine katılmak.

KAPADOKYA BALON TURU İZLEME SIRASINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Kapadokya Günübirlik Balon Turu İzleme aktivitesine katıldığınızda anlayacaksınız ki sabahın erken saatlerinde henüz gün doğmadığından, karanlık olacak etrafınız. Bu nedenle bazı bilgiler vermek ve bu günü sorunsuz bir şekilde tamamlamanız için önerilerde bulunmak istiyoruz.

 • Sabah çok erken saatlerde hava koşullarının en uygun olduğu saatlerde bu tur başladığından üzerinize mutlaka kalın bir şeyler almanız yararlı olacaktır. Eğlenmek ve farklı bir deneyim yaşamak istediğiniz turumuzda üşütmenizi istemeyiz.
 • Fotoğraf makinesi veya kameranızı almayı ya da akşamdan elektronik aletlerinizi şarja koymayı unutmayın.
 • Balon Turu İzleme sırasında yanınızda, altınıza serip dilediğiniz yerden manzarayı seyretmek adına örtü veya bunun gibi şeyler alabilirsiniz. Bu tarz bir önlem, etkinliği istediğiniz gibi rahatça izlemenizi sağlayacaktır.

Ulaşım

Kapadokya Balon Turu İzleme Etkinliği başlangıcımız sizlerin otelden özel araçlarımızla alınıp, alana transferiyle başlamaktadır. Bu nedenle nasıl ulaşacağınız konusunda düşünmenize gerek yoktur. Aynı şekilde tur bitiminde tekrar araçlarla otellerinize sizleri teslim eder, güzel bir gün geçirmenizin mutluluğuyla sizlerden ayrılırız. Zamanın şimdisinde geçireceğiniz en güzel anlardan birine hazır mısınız?

Ayrıca aklınızdaki tüm sorular için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size yardımcı olmaktan zevk duyarız!


yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmadı.


hakan erenler