Kapadokya Jeep Safari


KAPADOKYA GÜNÜBİRLİK JEEP SAFARİ TURU

Kapadokya Günübirlik Jeep Safari Turu rotalarından en iyilerinden birisiyle karşınızdayız. Tatile çıkanların en çok tercih ettiği etkinliklerin başında gelen Jeep Safari Turu, Kapadokya içerisindeki eğimli arazilerde bambaşka bir hale bürünmekte. Kapadokya içerisinde yer alan tarihi alanları gezip, benzersiz peri bacaları arasında kendinizi farklı bir gezegende gezerken bulacağınız Günübirlik Jeep Safari Turu ile 4x4 cipler üzerinde eşsiz bir gün geçireceksiniz.

Aynı zamanda adrenalin ve maceraperest ruhlara da hitap eden bu turlarda, dik yamaçlardan inecek, toprak yollarda toza bulanacak ve birbirinden güzel yerleşim alanlarının içerisinde adeta bir rüyaya dalacaksınız. Kapadokya Günübirlik Jeep Safari Tur programımız içerisinde gezeceğiniz yerlerde fotoğraflar çekecek, oyunlar oynayacak, sosyalleşmenin en derin yansımalarına tanıklık edeceksiniz.

Tur Programı
 • Göreme Panorama / Görceli Vadisi
 • Güvercinlik Vadisi
 • Hallaç Manastırı
 • Ortahisar Kalesi
 • Pancarlık Vadisi / Pancarlık Kilisesi
Tur Takvimi
 • Tur Günleri: Her gün
 • Tur Saatleri: 10:00 / 13:00 Arası -  14:00 / 17:00 Arası
Ücrete Dahil Olanlar
 • Aperatif Atıştırmalıklar
 • Şampanya ve Meyve Suyu
 • Sigorta
 • Türkçe ve Yabancı rehberlik hizmeti
 • Transfer Hizmeti
Ücrete Dahil Olmayanlar
 • Kişiye özel harcamalar
 • Fotoğraf ve Videolar
Sıkça Sorulan Sorular

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum? 

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)
 • Kredi Kartı  (E-bilet)

KAPADOKYA JEEP SAFARİ TUR PROGRAMI

Kapadokya içerisindeki çevreyle uyumlu donanımlı araçlarımız ve her noktayı avucunun içi gibi bilen sürücülerimiz ile yaşayacağınız heyecan dolu anlara Jeep Safari Turu sayesinde bir yenisini daha ekleyeceksiniz. İlk olarak sizleri otellerinizden konforlu araçlarımızla alıp tur başlangıç noktasına transferinizi gerçekleştireceğiz. Ekibimizle tanışmanızın ardından kısa bir bilgilendirme ile tura başlayacaksınız. Kapadokya Günübirlik Jeep Safari Tur programımız içerisinde neler var hep birlikte bakalım. Kemerlerinizi bağlayın.

Göreme Panorama / Görceli Vadisi

Kapadokya Jeep Safari tur başlangıcımız Göreme çevresindeki Görceli Vadisi’nden başlayacak. Buradaki panoramik manzarayı izleyip, fotoğraflar çekecek, kalkmaya başlayan balonların yarattığı atmosfer ile adeta büyüleneceksiniz. Ağaçlarda göreceğiniz çaputlar üzerindeki dileklere bir yenisini de siz ekleyip araçlarımıza binecek ve yolculuğunuza kaldığımız yerden devam edeceksiniz.

Hallaç Manastırı

Jeep Safari turumuzun ikinci durağı Hallaç Manastırı olacak. 11. yüzyılda yapılan ve dönemin hristiyan rahiplerinin yöre halkını tedavi ettiği bu manastır eski zamanlarda hastane olarak kullanılmış. Çeşitli aşınmalarla yıpranmış olsa da hala sütunları ve mimari yapısı ayakta kalmayı sürdürmüş. Hallaç Manastırı’nı gezip burayı tanıdıktan sonra turumuza devam edeceğiz.

Ortahisar Kalesi

Kapadokya Günübirlik Jeep Safari Turu programımızın bir sonraki durağı Ortahisar Kalesi olacak. 86 metre yüksekliği ve gökyüzüne doğru uzanan sivri tepesiyle bölgenin en büyük peri bacası olan Ortahisar Kalesi, çok eski çağlardan bu yana yerleşim yeri ve koruma kalkanı olarak kullanılmış. Jeep Safari Turu içerisindeki en heybetli yapılardan biri olan Ortahisar Kalesi’nin tepesine ulaştığınızda, Kapadokya’nın en güzel alanlarını görebilecek, kadim geçmişin izlerinden geçip bölgenin sakin dokusunu izlemeye doyamayacaksınız.

Pancarlık Vadisi / Pancarlık Kilisesi

Kapadokya Jeep Safari programımız, Pancarlık Vadisi üzerinde olan Pancarlık Kilisesi ile sona erecek. Vadinin üzerinde yer alan yapılar tüm ihtişamıyla gözlerinizi zevkten dört köşe yaparken, Hristiyan tarihini de yakından tanıma fırsatı bulacaksınız. Jeep Safari Turu sırasında ulaşacağınız ve büyük bir kaya parçası içerisine oyulmuş olan Pancarlık Kilisesi içerisinde en göze çarpan detay ise Freskler. Halen günümüze kadar bir çok kısmı bozulmadan gelen, renklerle simgelenmiş inancın yansıdığı duvarları görünce, düşüncelerin aktarılış biçimlerinin hayret verici tınılarına tanıklık edeceksiniz.

Özel Bir Veda Kutlaması

Kapadokya Günübirlik Jeep Safari Turu programımız sonlanırken, bu kadar coşku dolu geçen serüveni iyi bir kutlamayla taçlandırmanın önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle gezimizi tamamlarken seçeceğimiz güzel bir manzarada sizlere şampanyalar ve meyve sularıyla güzel bir veda kutlaması hazırlayacağız. Burada yaşayacağınız şenlik havasının ardından turumuz tamamlanacak ve sizleri almış olduğumuz otellere tekrar aynı araçlarla bırakacağız.

Tüm günün dolu dolu geçeceği Kapadokya Günlük Jeep Safari Turu ile eğlencenin basamaklarını bizlerle birlikte tırmanmaya hazır olun. 

 KAPADOKYA JEEP SAFARİ TURUNDA BİLMENİZ GEREKENLER

Jeep Safari Turu sırasında yanınıza almanızın iyi olacağını düşündüğümüz şeyler var. Bunları sizlerle paylaşmak ve sorun yaşamadan turunuzu tamamlamanızı istiyoruz.

 • Yaz aylarında güneşin etkili olduğu anlar için, şapka ve güneş gözlüğünüzü yanınıza almanız yararınıza olacaktır.
 • Jeep Safari Turu eğlenceli olduğu kadar enerjinizi de dikkatli kullanmanız gereken bir tur olduğundan yanınızda su getirmeniz bünyenize iyi gelecektir.
 • Günübirlik Kapadokya Jeep Safari Turu içerisindeki eşsiz manzaraları kaydetmek ve ileride anılarınızı tazelemek için kamera veya fotoğraf makinelerinizi akşamdan şarj edip yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz.
 • Tozlu yollar ve eğlenceli mekanlar içerisinde geçireceğiniz tur içerisinde kirlenebileceğinizden dolayı yanınızda yedek t-shirt getirmenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca aklınızdaki tüm sorular için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size yardımcı olmaktan zevk duyarız!


yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmadı.


hakan erenler