FETHİYE GÜNÜBİRLİK JEEP SAFARİ TURU

Fethiye Jeep Safari Turu tercihini yaptığınızda, tüm günü engebeli yamaçlar, derin vadiler ve çamurlu yollarda geçirebilir, eğlencenin ve sosyalleşmenin tadını sonuna kadar sevdiklerinizle birlikte çıkarabilirsiniz.

Fethiye bölgesinin çam ve sedir ağaçlarıyla süslü tepelerini ziyaret edeceğimiz Fethiye Jeep Safari Turunda ıslanacak, çamur banyoları yapacak, harika plajlarda yüzüp, güneşin ve tatilin muhteşem birleşimine tanıklık edeceksiniz.

Fethiye Günübirlik Jeep Safari Turunun en çok tercih edilme nedenlerinden birisi de, Fethiye’nin tarihinin ve Fethiye’nin doğasının normal araçlarla ulaşılamayan kısımlarını da rahatlıkla görebilecek ve keyfedebilecek olmanızdır. Her yıl binlerce turistin bu etkinliği seçmesinin bir çok nedeni olmakla birlikte, Jeep Safari Turlarının eşsiz bir eğlence ve macera dolu bir Jeep Safari heyecanı vadettiği bir gerçektir.

Tur Programı
 • Otel Transferi
 • Tur Hakkında Bilgilendirme
 • Tlos Antik Kenti
 •  Yakapark
 • Öğle Yemeği
 • Saklıkent
 • Su Savaşları
 • Çamur Banyosu
Tur Takvimi
 • Tur Günleri:Her gün
 • Tur Başlangıç:09:00
 • Tur Bitiş:17:00

Ücrete Dahil Olanlar
 • Otel Transferi
 • Öğlen yemeği
 • Sigorta
 • Türkçe ve Yabancı rehberlik hizmeti
Ücrete Dahil Olmayanlar
 •  Kişiye özel harcamalar
 • Tüm içecekler
 • Su Tabancası
 • Profesyonel Fotoğraf ve Videolar
 • Giriş Ücretleri
Sıkça Sorulan Sorular

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum? 

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)
 • Kredi Kartı  (E-bilet)

Fethiye Günübirlik Jeep Safari Turu Başlangıcı

Fethiye Jeep Safari Turu, değerli misafirlerimizin otellerinden veya ortak belirlenmiş noktalardan, özel olarak tahsis edilmiş araçlarımız ile etkinliğin yapılacağı alana transferiyle başlamaktadır. 

Jeep Safari Turu güzergahlarımız ve görülecek yerler ile ilgili olarak rehberlerimiz tarafından gerekli bilgiler verildikten sonra, misafirlerimiz jeeplerdeki yerlerini alır ve Fethiye Jeep Safari Turu heyecanı, herkes hazır olduğunda başlar.

Fethiye Günübirlik Jeep Safari Turu Rotaları

Fethiye günübirlik jeep safari turu, alınan tüm güvenlik önlemlerinin ardından neşeyle başlar ve kalabalıklardan uzakta, yeşille iç içe geçmiş off road rotalarında devam eder. Jeep Safari Turu sırasında göreceğiniz tarihi antik kentler sizi şaşırtacak ve doğanın sarmaladığı arazi yollarında ilerlerken, etraftaki canlı çeşitliliğini hayranlıkla izleyeceksiniz.

Gelin sizlerle Fethiye Günübirlik Jeep Safari Turu sırasında ziyaret edeceğimiz Fethiye’nin eşsiz mekanlarını biraz daha tanıyalım.

Tlos Antik Kenti

Tlos Antik Kenti, Fethiye’nin en eski ve en çalışkan uygarlıklarından olan Likya medeniyetinden önemli izler taşımaktadır. Likya uygarlığının en önemli yerleşim yerlerinden biri olarak kabul edilen Tlos Antik Kenti, Jeep Safari Turunda da göreceğiniz gibi, arkasına aldığı Akdağlar’ın karlı tepelerinin karşısındaki Eşen Ovasına hakim bir konumda yer alır.

Fethiye Jeep Safari Turu rotamızın ilk durağı olan Tlos Antik Kenti için eski kaynaklar, şehir yerine ülke ismini kullanmıştır. Jeep Safari turunun en önemli duraklarından olan Tlos Antik Kenti içerisinde tarihi amfi tiyatro, büyük bir hamam ve kral mezarları bulunmaktadır. 

Fethiye günübirlik jeep safari turunun en gözde yüksekliğine ulaştığımız Tlos Antik Kenti’nin en yukarısında bir de kale bulunmaktadır. Bu kaleye çıktığınızda, uzaklara yayılan Eşen Ovasını görecek ve rüzgarın sessiz titreşimleriyle yüzünüzü tarihin kadim zamanlarına döneceksiniz.

Yaka Milli Parkı

Fethiye günübirlik jeep safari turu, tarihi atmosferin yarattığı şaşkın ifadelerle devam ederken, Tlos Antik Kenti’nin hemen yukarı kısmında olan Yakaköy, sizleri yeşil ve her taraftan akan soğuk sularla karşılayacaktır. Fethiye’ye özgü sedir ve çam ağaçlarının kokusu Jeep Safari Turunun vazgeçilmezi olarak burada da etrafınızı saracak, eşsiz bir deneyimin coşkusuyla bu kokuları derin bir nefesle içinize çekeceksiniz.

Fethiye Jeep Safari Turu boyunca yoğun bir tempo bizi beklediğinden öğle yemeğini Yakaköy içerisinde yer alan Yaka Park’da yiyeceğiz. Çevreyi saran ağaçların altından akan buz gibi sulara girebilir, burada bulunan havuzda 1 dakika durduğunuzda bir içecek, 4 dakika durduğunuzda ise yemek kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Ancak sizi uyaralım, bu su tahmin edemeyeceğiniz kadar soğuk. 

Saklıkent Kanyonu

Fethiye günübirlik jeep safari turu içerisindeki bu serin alanları geride bıraktıktan sonra Saklıkent Kanyonuna doğru yol alacağız. Jeep Safari yolculuğu boyunca oyunlar oynayacak, çamurlu sulardan geçerken kirlenmenin tadına varacaksınız. Dilerseniz ekiplerimizden su tabancalarını oldukça uygun fiyatlara kiralayıp, tüm jeep safari konvoyunun katılacağı su savaşlarının içerisinde fethiye günübirlik jeep safari turunun keyfini artırabilirsiniz. 

Günübirlik Jeep Safari Turu duraklarından en heybetlisi olan ve içerisinden suların geçtiği geçitlerinde keyifli yürüyüşler yapabileceğiniz Saklıkent Kanyonu’nda ayaklarınızı buz gibi sulara sokup, çevredeki doğal atmosferi hayretler içinde izleyebilirsiniz. Jeep Safari Turu ile burada geçireceğimiz süre boyunca, kanyonun içlerine doğru ilerleyebilir, çevredeki ağaçların altında ve akan nehrin durgunluğunda huzuru yakalayabilirsiniz.

Çamur Banyosu

Fethiye Günübirlik Jeep Safari Turu sonunda, sizleri toksinlerinizden arınacağınız ve cildinize oldukça iyi gelen termal çamur banyolarının yapıldığı yere götüreceğiz. Tüm gün boyunca süren Fethiye Jeep Safari turunun yorgunluğunu ve ağırlığını burada atacak ve çamurlarla oynayıp, yüzünüzü bambaşka şekillere sokarak eğlenceli bir şekilde jeep safari etkinliğini tamamlayacaksınız.

Günübirlik Jeep Safari Turu ile Fethiye ve çevresindeki nadide güzellikleri keşfederken, adrenalin ve eğlencenin doruklarında gezinin.

Fethiye Günübirlik Jeep Safari Turu Programında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fethiye günübirlik jeep safari turuna katıldığınızda dikkat etmeniz gereken bazı şeyleri sizlere hatırlatmak istiyoruz.  Jeep Safari Turu boyunca Fethiye’nin güneş alan yerlerinde dolaşacağımızdan yanınızda şapka, güneş gözlüğü ve güneş kremi getirmeyi unutmayın.

 Fethiye Jeep Safari Tur rotaları üzerinde geçeceğimiz alanlar çamurlu ve sulak olduğundan yanınızda yedek kıyafet getirmenizi tavsiye ediyoruz.Günübirlik Jeep Safari Turu içerisinde bolca suya girmek isteyeceğinizden dolayı, yanınızda mayo ve havlu getirmeyi unutmayın. Hatta bizce mayonuzu giyerek jeep safari tura katılın.

 Elektronik aletlerinizi su ve tozdan koruyacak kılıflarda taşımanızı öneriyoruz. Fethiye Günübirlik Jeep Safari Turuna ister tek başınıza, ister sevdiklerinizle birlikte rahatlıkla katılabilirsiniz.

Ayrıca aklınızdaki tüm sorular için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size yardımcı olmaktan zevk duyarız


yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmadı.


hakan erenler