Fethiye Günbatımı Tekne Turu


FETHİYE GÜN BATIMINDA TEKNE GEZİNTİSİ

Fethiye Gün Batımında Tekne Gezintisi, sizlere gün batımından akşama kadar Fethiye’nin muhteşem koylarına doğru süren tatlı bir yolculuğa çıkarır. Akşamları bir başka olan Fethiye koylarındaki gün batımlarında,  leziz akşam yemeğinizi yiyip içkinizi yudumlayabilir, sevdiklerinizle birlikte harika bir akşam geçirebilirsiniz.

Fethiye’de güneş batarken kızıllığını tüm gökyüzüne yayar ve Fethiye koylarındaki ağaçlarla birlikte dalgalanan yeryüzü, ruhunuzu parlak bir huzura yaklaştırır. Fethiye Gün Batımında Tekne Gezintisi ile yaşayacağınız güzel bir akşamı yıldızlarla taçlandırabilir, ailenizle ya da arkadaşlarınızla birlikte aynı anı paylaşmanın keyfine varabilirsiniz.

Tur Programı
 • Tekne turu için otellerden alınış
 • Limandan ayrılış
 • Teknede nefis bir akşam yemeği
 • Müzik - eğlence ve manzara keyfi
 • Tur bitimi, otellere geri dönüş
Tur Takvimi
 • Tur Günleri:Her Gün
 • Tur Başlangıç:18:30
Ücrete Dahil Olanlar
 • Akşam Yemeği
 • Transfer Hizmeti
 • Sigorta
 • Türkçe ve Yabancı rehberlik hizmeti
Ücrete Dahil Olmayanlar
 • Kişiye özel harcamalar
 • Alkollü ve Alkolsüz İçecekler

Sıkça Sorulan Sorular

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum? 

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)
 • Kredi Kartı  (E-bilet)

Fethiye Gün Batımında Tekne Gezintisi ve Romantizm

Fethiye Gün Batımında Tekne Gezintisi ile aynı zamanda sevdiklerinize harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Fethiye tatilinizi yaptığınız sevgilinizle birlikte, gün batımının eşsiz manzarasında harika bir akşam yemeği yedikten sonra, size ayrılan masaya geçip içkinizi yudumlarken, saçlarınıza düşen yıldızlarla gözlerinizin içine bakıp, anın en duru anlarını paylaşabilirsiniz.

Fethiye Gün Batımında Tekne gezintisinin sunduğu tüm imkanlar, sevgilinizle ya da ailenizle birlikte geçireceğiniz romantik ve huzurlu zamanlar yaratacak, doğanın verdiği armağanlardan kolayca yararlanacaksınız.

Fethiye Gün Batımında Tekne Gezintisi Başlangıcı

Fethiye Gün Batımında Tekne Gezintisi başlangıcında sizleri, ön rezervasyon sırasında belirtmiş olduğunuz otelinizden alıp lüks ve klimalı araçlarımızla tekne turunun yapılacağı alana transfer edeceğiz. Rezervasyon sonrasında otel değişikliği olursa lütfen bize bildiriniz.

Fethiye Gün Batımında Tekne Gezintisi başlangıç noktasına geldiğinizde, yılların deneyimine sahip mürettebatımız ve kaptanımız sizeleri samimiyetle karşılayacak ve güneş batmadan yola çıkaracak. Fethiye’de güneşin batışını izlemek için harikulade noktalara yelken açacaksınız. 

Fethiye Akşam Tekne Gezisinde Akşam Yemeği Vakti

Fethiye Akşam Tekne Gezisi başlangıcında ilerleyip güneşin batışına en uygun koya demir attıktan sonra hazırlanmış olan masalarınıza akşam yemeği servisi başlayacak. Akşam Tekne Gezisi yaparken batan güneşin görselinde zeytinyağlı yemeklerden, hamur işlerine, tatlılardan meyvelere harika bir menü de sizlere sunulacak hizmetlerimiz arasında olacak.

Siz içeceklerinizi söyledikten sonra aileniz, arkadaşlarınız ya da sevgilinizle birlikte izleyeceğiniz gün batımına kadehinizi kaldırıp, mutlu bir dünya dileklerinizi sevdiklerinizle doyasıya paylaşacaksınız.

Fethiye Gün Batımında Tekne Gezisi - Manzaralardan Dökülen Yıldızlar

Fethiye Akşam Tekne Gezisi ile gün batımında muhteşem manzaralar sunan Fethiye ve çevresindeki dağları da keşfetme imkanı yakalayacaksınız. Fethiye Gün Batımında Tekne Gezintisi sırasında çekeceğiniz fotoğraflar, videolar ile herkesin beğenisini toplayacak, yaşadıklarınızı sevdiklerinizle birlikte keyifle paylaşacaksınız.

Fethiye Gün Batımında Tekne Gezisinde, gökyüzünün turuncudan mora geçişini izlerken büyülenecek, sonrasında yerini yıldızlara bırakan gökyüzünün karanlığına bakıp, ne zamandır bu kadar yıldızı bir arada görmediğinizi heyecanlar birbirinize söyleyeceksiniz.

Fethiye Gün Batımında Tekne Gezintisi Öncesi Bilmeniz Gerekenler

Fethiye Gün Batımında Tekne Gezintisi yapmadan önce, her günübirlik tur içerisinde olduğu gibi bilmeniz gerekenleri sizlere hatırlatmak istedik. Akşam Tekne Turuna çıkmak isteyen misafirlerimiz için her türlü konforun sağlandığı Fethiye Gün Batımında Tekne Gezintisi ile tatil akşamlarınızı da güzelleştirebilirsiniz.

Fethiye Gün Batımında Tekne Gezintisi fiyatlarına otel transferi ve akşam yemeği dahildir.Fethiye Akşam Tekne Gezisine çıktığınızda bazen hava serin olabilmektedir. Bu nedenle yanınızda şal veya ceket türünden giysiler almanız, akşam tekne keyfinizi garanti almanızı sağlar.

Akşam Tekne Gezisine gelmeden önce mutlaka telefonlarınızın veya elektronik aletlerinizin şarjını tamamlayın. Yedek şarj cihazı da seçenekleriniz arasında olabilir. Unutmayın. Fethiye Gün Batımında Tekne Gezintisi sırasında göreceğiniz tarifsiz manzaraları fotoğraf ve video olarak kaydetmeden duramayabilirsiniz.

Ayrıca aklınızdaki tüm sorular için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size yardımcı olmaktan zevk duyarız!


yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmadı.


hakan erenler