ANTALYA TEKNE TURU

Antalya Tekne Turu ile sizlere diğer bölgelerdeki turlardan biraz daha farklı bir program hazırladık. Tekne Turları, genelde bölgenin bakir koylarında gerçekleşir ve araçla ulaşılması zor bölgelere doğru sessiz ve konuklarına kalabalıklardan uzak bir yolculuk sunar.

Bu sefer sizlere farklı koylarda değil de farklı bir ortamda geçen çok enteresan bir günübirlik tekne turu yolculuğu vadediyor. Oymapınar Baraj Gölü üzerinde başlayacak olan tekne turu yolculuğu, yeşil kanyon içerisinde etkileyici bir atmosferde devam edecek. Antalya’nın muhteşem doğası ve bu doğanın sunduğu olağanüstü olanaklar ile sevdiklerinizle birlikte tüm yıl yüklendiğiniz stres ve yorgunluğu üzerinizden söküp atacak, zamanın ruhunu rahatlıkla karşılayacaksınız.


Tur Programı
 • Oymapınar Baraj Gölü'nden Hareket
 • Tekne Turu Yüzme Molaları
 • Öğlen Yemeği
 • Serbest Zaman ve Yüzme
 • Eve Dönüş
Tur Takvimi
 • Tur Günleri: Her gün
 • Tur Saati:  08:00-18:00

Ücrete Dahil Olanlar
 • Otel Transferi
 • Öğle yemeği
 • Sigorta
 • Türkçe ve Yabancı rehberlik hizmeti
Ücrete Dahil Olmayanlar
 • Kişiye özel harcamalar
 • İçecekler

Sıkça Sorulan Sorular

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum?

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)
 • Kredi Kartı  (E-bilet)

Antalya Tekne Turu Öncesi Sizi Neler Bekliyor?

Antalya Tekne Turu öncesinde, şehirde girdiğiniz kuyruklardan ya da ulaşım araçlarından sıkıldığınızı tahmin ederek, sizi tüm bu karmaşadan uzak tutuyoruz. Misafirlerimiz için özel olarak tahsis edilmiş transfer araçlarımızla belirttiğiniz otelden sizleri alıyor ve Antalya Tekne Turu başlangıç noktasına ulaştırıyoruz. Böylece hiç yorulmadan, enerjik bir biçimde doğanın kollarına kendinizi bırakabileceksiniz.

Oymapınar Baraj Gölü Harikalar Diyarında

Oymapınar Baraj Gölü, Antalya’nın Manavgat nehri üzerinde yer almakta olup aynı zamanda çevresini oluşturan yapı nedeniyle Yeşil Kanyon olarak da adlandırılmaktadır. Türkiye’nin 4. büyük barajı olarak bilinen Oymapınar Barajı içerisinde geçecek olan Antalya Tekne Turu boyunca, yemyeşil ormanlarla etrafı sarılmış bu harika göl üzerinde eşsiz bir gezintiye çıkacaksınız.Antalya Tekne Turu programında geçireceğiniz keyifli dakikalar ve çevredeki yeşil görselin uzandığı Toros Dağlarının görkemli havası içindeyken göl içerisinde yüzebilir, teknede güneşlenebilir, doğa tutkunuzun gerçekliğini derinden hissedebilirsiniz.

Antalya Tekne Turu, Oymapınar Baraj Gölü içerisindeki iskeleden kalkan teknelerle başlamakta olup, yaklaşık 17 km uzunluğunda ve 4 saat süren özel bir etkinliktir. Mayonuzu giyin, güneş kreminizi sürün ve kendinizi Antalya Tekne turunun görkemli doğasıyla başbaşa bırakın.Yeşil Kanyon olarak da adlandırılan bölgedeki yolculuğunuz sırasında, etrafınız çiçek ve çam kokularıyla dolacak ve çevrenin canlı çeşitliliğini seyrederken kendinizi bir rüyaya dalmış gibi hissedeceksiniz. Yeşil Kanyon’un geçitleri arasından tekne ile yol alırken, etrafınızı saran kanyonun derinliklerine doğru efsunlu bir adım atmış olacaksınız.

Lezzetle Doğanın Buluşması

Yeşil Kanyon gezisi devam ederken enerjinizin düşeceğini bildiğimizden, Antalya tekne turunu daha keyifli hale getirebilmek için Oymapınar Gölü kenarındaki restoranda, sizler için hazırlanmış lezzetli öğle yemeği için mola vereceğiz. 

Yeşil Kanyon İçinde Kendinizi Keşfedin

Yeşil Kanyon içerisinde ilerleyip yediğiniz öğle yemeğinin ardından serbest zamanınız olacak. Bu serbest zaman içerisinde Yeşil Kanyon üzerinde bulunan pek çok aktiviteye katılabilir, yüzebilir, güneşlenebilir veya ağaçlara daha da yaklaşıp doğayı ormanın içinden dinleyip kendinizle başbaşa kalabilirsiniz.

Antalya Tekne Turunun geçtiği Yeşil Kanyon bünyesinde farklı eğlence seçenekleri de mevcuttur. Göl üzerinde kanoya binip sevdiklerinizle tatlı bir yarışa girebilir ya da yüzüp güneşin altında şenlik atmosferinde zamanlar geçirebilirsiniz.

Antalya’nın Toroslara yakın olan Manavgat nehri üzerinde olan Yeşil Kanyon turu ile bölgedeki tertemiz havayı doya doya içinize çekebilirsiniz. Ayrıca fotoğraf makinelerinizin deklanşörünün hiç susmayacağını da önceden belirtelim. 

Antalya Tekne Turu İle Bütün Sonlar Mutluluğa Açılır

Antalya Tekne Turu ile Yeşil Kanyon içerisinde geçireceğiniz harika vakitlerin elbette bir sonu var. Ancak bilmelisiniz ki, zamanın ilerleyişi sondan ziyade yeni başlangıçlar demektir. Bu nedenle sizileri tur bitiminde otellerinize özel transfer araçlarımızla tekrar bırakırken, Antalya’yı keşfedeceğiniz ve tatilinizi zenginleştireceğiniz diğer günlük tur seçeneklerimiz sizleri bekliyor olacak.

Rezervasyon ve günlük turlarla ilgili daha fazla bilgi almak istediğinizde, web sitemizden veya iletişim kanallarımızdan bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Antalya tatilinizi daha güzel bir hale getirmek için biz çok çalıştık. Şimdi sıra sizde.

Ayrıca aklınızdaki tüm sorular için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size yardımcı olmaktan zevk duyarız!


yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmadı.


hakan erenler