Antalya Rafting Turu


ANTALYA RAFTING TURU

Antalya Rafting Turu macerası ile Antalya tatilinizde adrenalin ve eğlenceye doyacak, coşkun suların geçtiği heybetli vadilerle kuşatılmış nehirlerde harika bir gün geçireceksiniz.

Antalya’ya oldukça yakın bir konumda olan Köprüçay Nehri, Köprülü Kanyon Milli Parkının doğal güzellikleri içerisinde yer almaktadır. Antalya Rafting turunun ilk durağı olan Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisindeki doğanın sanatçı ruhunu yakından hissedecek, sevdiklerinizle birlikte ya da tek başınıza katılacağınız Antalya Rafting aktivitesi ile eğlencenin limitlerini zorlayacaksınız.

Tur Programı
 • Transfer 
 • Eğitim
 • Rafting Başlıyor
 • Öğlen Yemeği
 • Köprüçay'a Veda Vakti
Tur Takvimi
 • Tur Günleri:Her Gün
 • Tur Başlangıç ve Bitiş:09:00 / 19:00

Ücrete Dahil Olanlar
 • Otel Transferi
 • Rafting Ekipmanları
 • Öğle Yemeği
 • Sigorta
 • Türkçe ve Yabancı rehberlik hizmeti

Ücrete Dahil Olmayanlar
 • Kişiye özel harcamalar
 • Özel giysi ve ayakkabılar
 • İçecekler
 • Fotoğraf ve Video Kayıt

Sıkça Sorulan Sorular

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum?

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)
 • Kredi Kartı  (E-bilet)

Antalya Rafting Turu Hazırlık Aşaması

Antalya Rafting Turu öncesinde yapacağınız hazırlıkların ardından, kontrol etmek istersiniz diyerek sizlere bir takım önerilerde bulunmak istedik.

Rafting rotalarının seviyesi değişkenlik göstermekte olup, amatör olarak ilk defa rafting deneyimleyecek olanlar için oluşturulmuş parkurlarda Antalya rafting turu yapılacaktır.

Güneşin zararlı ışınlarından korunmak adına güneş gözlüğü ve güneş kreminizi yanınızda getirmenizi öneriyoruz.

Rafting sırasında bolca ıslanacağınızdan dolayı, yanınızda yedek mayo, t-shirt gibi eşyalarınızı getirmeniz yararınıza olacaktır.

Doğanın merkezlerinden birine yolculuk edeceğimiz için bol bol fotoğraf çekeceksiniz. Elektronik aletlerinizi sulu ve tozlu ortamlardan koruyacak tedbirler almanızı tavsiye ediyoruz.

Rafting sırasında ayaklarını daha iyi korumak amacıyla, varsa deniz ayakkabısı giymeniz iyi olacaktır.

Antalya Rafting Öncesi Ulaşım

Antalya Rafting Turu programımız, tamamen siz misafirlerimizin maksimum keyif alabilmesi için özenle planlanmış olduğundan, sizlerin ulaşımını tur başlangıç noktasına kadar özel transfer araçlarımızla sağlıyoruz. Böylelikle siz ulaşımı dert etmiyor, yalnızca Antalya Rafting Turuna odaklanıp eğlencenin tadını çıkarıyor olacaksınız.

Köprüçay Rafting Başlangıç Eğitimi

Antalya Rafting Turunun tamamen güvenli geçmesinin en önemli nedenlerinden birisi de rafting öncesinde, eğitmenlerimizin sizlere gerekli bilgileri aktarması ve ekipmanlar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamasıdır.

Köprüçay milli parkı içerisindeki alanda önce eğitmenlerimizden detaylı bir bilgilendirme sürecinden geçecek ve 14 km boyunca sürecek olan yolculuğunuza başlayacaksınız. Rafting Turunun vazgeçilmezi olan eğitim süreci ile güvenliğiniz en üst derecede sağlanmış olacaktır. Baret ve can yeleği giymek zorunludur.

Köprüçay Rafting İle Heyecana Kürek Çekmek

Antalya Rafting Turu, günübirlik turlar arasındaki en eğlenceli aktivitelerden birisidir. Köprüçay Kanyonunun sarp kayalıkları arasında gerçekleşecek olan rafting boyunca, kahkahalara boğulacak, yolculuk boyunca heyecanla eğlence arasında gidip geleceksiniz.

Antalya’nın doğal güzelliklerinin bir parçası olan Köprüçay nehri üzerinde geçireceğiniz vakitler boyunca kanyonun iç kısımlarına yansıyan güneşin parıltıları ve doğanın yeşille sarmaladığı eşsiz tabiatıyla adeta kendinizden geçeceğinizi garanti ediyoruz.Torosların kollarından dökülüp, Akdeniz’e doğru yol alan Köprüçay nehrinde geçireceğiniz anları hiçbir zaman unutamayacak, tekrar yaşamak için sabırsızlanacaksınız.

Öğle Yemeği ve Köprüçay Kanyonuna Veda Vakti

Antalya Rafting Tur bitiminde, hem yaşadığınız heyecanı sindirebilmeniz, hem de acıkan karnınızı doyurabilmeniz için öğle yemeği molası vereceğiz. Köprüçay nehri kenarında kuşlarla ve tabiatın neşeli sesleri arasında harika bir öğlen yemeğinin ardından dönüş yoluna geçeceksiniz.Antalya’nın en güzel yerlerinden birine yapacağınız yolculuk sonrasında sizleri transfer araçlarımızla otelinize bırakacağız ve yeni güzel günleri deneyimlemek için sizlerden ayrılacağız. 

Fotoğraf ve Video Kaydı

Antalya Rafting Turu macerasının tamamı toprak yollar ve suyla dolu alanlarda geçeceğinden elektronik aletlerinizin zarar görmemesi için makinelerinizi pek de dışarıda tutamayacaksınız. Bu nedenle Antalya Rafting Turu sırasındaki özel anlarınızı kaydedecek profesyonel fotoğrafçılarımız da sizlerle birlikte olacak ve en güzel anlarınızı kayıt altına alacak. Antalya Rafting Turu bitiminde uygun bir ücret karşılığında yaşadığınız anları satın alabilirsiniz.

Ayrıca aklınızdaki tüm sorular için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size yardımcı olmaktan zevk duyarız!


yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmadı.


hakan erenler