Antalya Manavgat Nehir Turu


ANTALYA MANAVGAT NEHİR TURU

Antalya Manavgat Nehir Turu boyunca eşsiz manzaralar ve doğanın sunduğu harika diyarlara doğru keyifli bir yolculuğa ne dersiniz?

Cevabınız evet ise, Antalya tatilinizin bir gününü bu enfes tura katılıp, yeşillikler ve maviliklerle donatabilir, şelalelerin ve yürüyüş yollarının arasında rüya gibi zamanlar geçirebilirsiniz.

Antalya’nın en güzel gezi noktalarından biri olan Manavgat Nehrinin denize dökülen bölümünden başlayarak, tuzlu ve tatlı sularda yüzme keyfini yaşayabileceğiniz Antalya Manavgat Nehir Turu ile sevdiklerinizle birlikte harika bir günü kucaklayabilirsiniz.


Tur Programı
 • Manavgat Nehri
 • Manavgat Merkez
 • Manavgat Şelalesi
(Hava durumuna göre rotalarımız değişkenlik gösterebilmektedir.)
Tur Takvimi
 • Tur Günleri:Pazartesi-Perşembe
 • Tur Başlangıç ve Bitiş:10:00/14:00
Ücrete Dahil Olanlar
 • Otel Transferi
 • Öğle Yemeği
 • Manavgat Nehri Tekne Turu
 • Sigorta
 • Türkçe ve Yabancı rehberlik hizmeti
Ücrete Dahil Olmayanlar
 • Kişiye özel harcamalar
 • İçecekler
Sıkça Sorulan Sorular

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum?

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)
 • Kredi Kartı  (E-bilet)

Manavgat Nehir Turu Öncesi Hazırlık Aşaması

Antalya tatilinize gelirken her şeyi yanınıza aldığınızı düşünerek, Antalya Manavgat Nehir Turu boyunca geçireceğiniz güzel vakitlerden bir an bile ödün vermemeniz adına, sizlere bazı önemli bilgileri hatırlatmak istiyoruz.Gün boyu Manavgat Nehrinin ve denizin tadını çıkaracağınız turumuza başlamadan önce mutlaka mayo ve havlunuzu yanınıza almayı unutmayın.

Güneşin yararı dışına çıkan zararlı ışınlarından korunabilmek adına, şapka, gözlük ve güneş kreminizi çantanızda bulundurmanızı öneriyoruz.Antalya Manavgat Nehir Turu boyunca, hem yürüyüş, hem de yüzme keyfi yaşayacaksınız. Bu nedenle yanınıza rahat yürüyüş ayakkabısı ve terlik almayı unutmayın.Manavgat çevresindeki doğa güzelliklerini kaydetmek için yanınıza alacağınız elektronik aletlerinizin şarjını bir gece önceden doldurmanızı öneriyoruz.

Huzura Doğru Rahat Bir Başlangıç

Firmamız hemen hemen tüm günlük turlarda olduğu gibi, Antalya Manavgat Nehir Turu için de transfer hizmeti sunmaktadır. Antalya Manavgat Nehir Turu fiyatına dahil olan transfer hizmetimiz ile otelinizden başlayıp yine otelinize dönene kadar süren tüm ulaşım yollarını sizlerin hizmetine sunmaktayız. Antalya Manavgat Nehir Turu boyunca ulaşımı dert etmemeniz için konforlu araçlarımızı siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Manavgat Nehri Tekne Turu

Antalya Manavgat Nehir Turunun başlangıç durağı olan Manavgat Nehrinin denizle birleştiği alana varacaksınız. Yolculuğunuzun bu ilk durağında tatlı ve tuzlu suyun birleştiği alanda vakit geçirecek, burada yüzüp keyifli zamanlar geçireceksiniz.

Manavgat Nehri, Toroslarda doğan ve kıvrımlı yollarla Akdeniz’e dökülen bir özelliğe sahiptir. Türkiye’de yer alan nehirler arasında akım rejimi en düzenli ve keyifli olan Manavgat Nehri üzerinde yapacağınız yolculuğa başlamak için, ilk olarak burada yer alan teknelere bineceksiniz.

Manavgat Nehri boyunca bölgeye özel tasarlanmış tekneler üzerinde güneşlenebilir, içkinizi yudumlayıp etrafın şiir gibi mısralarında, farklı bir atmosferi soluyabilirsiniz. Ayrıca nehir gezintisi sırasında verilen molalarda, nehirde yüzebilir, tertemiz sularla çevrelenirken, sevdiklerinizle birlikte kalabalıklardan uzaklaşarak, sakin bir gün geçirebilirsiniz.Antalya Manavgat Nehir Turunun ilk aktivitesi olan Manavgat Nehri Tekne Turu, yaklaşık 3 saat sürecek olup iki katlı lüks teknelerde harika zamanlar geçireceksiniz.


Çevreyi Keşif Zamanı

Antalya Manavgat Nehir Turunun ikinci bölümünde, tekne turunu sonlandırıp tekrar otobüslere binerek Manavgat merkezine doğru yola çıkacaksınız. Manavgat merkezinde yer alan mağazalardan alışveriş yapabilir, çay bahçelerinde ahaliyle sohbet edip kahvenizi yudumlayabilir, sadece Pazartesi ve Perşembe günlerinde görebileceğiniz Manavgat semt pazarında dolaşıp sevdiklerinize hediyeler alabilirsiniz.

Antalya Manavgat Nehir Turu içerisindeki bu serbest zaman içerisinde Manavgat Şelalesini ziyaret edebilir, çevredeki canlı çeşitliliğiyle tanışıp, Manavgat Nehrinin şırıl şırıl akan muazzam görüntüsünü keşfederek, farklı açılardan bu doğal güzelliklere zihninizde yer açabilirsiniz.

Manavgat Nehri ve çevresindeki Manavgat şelalesinin dayanılmaz cazibesini deneyimlerken, Antalya Manavgat Nehir Turu içerisindeki her kareyi fotoğraf makinelerinize nakşetmek isteyeceksiniz.

Masallardaki resimlere yansıyan parlak tınılarda bir gün geçirmeniz dileğiyle.

Ayrıca aklınızdaki tüm sorular için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size yardımcı olmaktan zevk duyarız!


yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmadı.


hakan erenler