Antalya Buggy Safari


ANTALYA BUGGY SAFARİ TURU

Antalya Buggy Safari Turu, Antalya ve çevresindeki doğal güzellikleri derinden keşfettirmeyi ve adrenalini eğlence ile birleştirmeyi vadeden keyifli bir etkinlik sunmaktadır ziyaretçilerine.

Antalya Buggu Safari turu ile yola çıkacağınız andan itibaren değişen bitki örtüsünü hayretler içerisinde izleyecek, Buggy Safari araçlarınızla Akdeniz’in sunduğu görkemli geçitlerde adrenalin dolu anlar yaşayacaksınız.

Antalya tatilinizde denize girip güneşlendiğiniz harika zamanların yanına farklı bir etkinlik koyacak, Antalya’nın Toros Dağlarının yamaçlarındaki muhteşem atmosferde oksijeni iyice içinize çekerek, çamurla ve suyla dolu benzersiz bir eğlenceyi doyasıya kucaklayacaksınız.

Antalya Buggy Safari Turunu tek başınıza yapabileceğiniz gibi, sevdiklerinizle birlikte ayrı ayrı olarak da katılabilir, yanınıza alacağınız bir kişi ile de çamurlara bulanıp, dereler üzerinde hızla yol alabileceksiniz.

Tur Programı
 • Otel ya da belirlenen noktalardan safari alanına transfer
 • Buggy Safari Eğitimi
 • Buggy Safari Parkurunda Eğlence
 • Dönüş Yolu
Tur Takvimi
 • Tur Günleri:Her Gün
 • Tur Saati:İsteğe Bağlı
Ücrete Dahil Olanlar
 • Eğitim
 • Safari Ekipmanları
 • Sigorta
 • Türkçe ve Yabancı rehberlik hizmeti
 • Transfer Hizmeti
Ücrete Dahil Olmayanlar
 •  Kişiye özel harcamalar
 • Fotoğraflar & Videolar
Sıkça Sorulan Sorular

Buggy Safari turuna çocuklarımla katılabilir miyim?

 • Safari turumuzda yaş sınırı bulunmaktadır. Bu durum tamamen güvenlik amaçlıdır. 14 yaşından küçüklerin tura katılımı sağlanamamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Buggy Safari Tur programına tek kişi katıldığımda tanımadığım birisi yanımda oturur mu?

 • Tek ve çift kişilik program fiyatlarımız ayrı olarak belirtilmiştir. Tek kişilik seçim yaptığınızda, seçtiğiniz araçlarda yalnız siz olursunuz. Tanımadığınız bir başkası yanınıza oturamaz.

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum?

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)
 • Kredi Kartı  (E-bilet)

Antalya Buggy Safari Turu Hazırlık Aşaması

Antalya Buggy Safari Turu öncesinde sizler için tasarlanmış konforlu araçlarımızla, rezervasyon yaptırırken belirttiğiniz otelllerinizden sizleri alıyor ve tur başlangıç noktasına kadar ulaşımınızı sağlıyoruz. Aynı şekilde dönüş yoluna geçtiğimizde, otellerinize transfer hizmetimiz ile ulaşımınızı sağlıyor, günün yorgunluğunu yaz aylarının yoğun kalabalığından uzakta keyifli anlara bırakmanızı sağlıyoruz.

Buggy Safari Araçlarını Tanıyalım

Antalya Buggy Safari Turu öncesinde siz değerli misafirlerimizi etkinliğin başlayacağı alana ulaştırdıktan sonra, burada sizleri bekleyen eğitmenlerimiz tarafından güler yüzle karşılanacaksınız.

Eğitmenlerimiz ilk olarak size Buggy Safari araçlarını nasıl kullanacağınızı öğretecek ve etkinlik boyunca kullanacağınız ekipman ve güvenlik önlemleri hakkında bilgi verecek. 

Buggy Safari araçlarını kullanmak için herhangi bir belge talep edilmemekte olup, 14 yaşından büyük olan herkes bu araçları rahatlıkla kullanabilmektedir. Tüm güvenlik önlemlerinin titizlikle alındığı Antalya Buggy Safari Turuna katıldığınızda, sadece eğlenmeyi, çamurlara bulanıp, dereler üzerinden geçerek çevreyi keşfetmeyi düşüneceksiniz.

Antalya Buggy Safari Turu Detayları

Antalya tatilinizin her gününde kolaylıkla katılabileceğiniz Antalya Buggy Safari Turu ile Toros Dağlarının yamaçlarındaki ormanlara dalıp, nehirleri aşıp, çamurlar sıçratıp, 1,5 saat boyunca bu harika deneyimin keyfini çıkaracaksınız.

Antalya doğasının sizlere sunduğu manzaralar eşliğinde gerçekleşecek olan tur boyunca sosyalleşecek, yabancı turistlerle şakalaşacak ve sizler için hazırlanmış özel parkurda geçecek olan saatlerde Safari turundan beklediğiniz her şeyi bulacaksınız.

Antalya’nın kalabalıklarından uzakta, farklı bir eğlenceye doğru adım atarken, farklı konseptte tasarlanan Buggy Safari araçlarını kullanacak ve yolların tozunu attıracaksınız.

Doğanın derinliklerinde sevdiklerinizle ya da tek başınıza keyifli bir macera yaşarken, geçtiğiniz yollarda bazen nefesiniz kesilecek, bazen de heyecandan elleriniz titreyecek. Ancak turun sonunda edindiğiniz tecrübe ve geçirdiğiniz keyif dolu saatlerin ardından mutluluğun doğanın bir parçası olduğunu ve size de bu mutluluğun bulaştığını derinden hissedeceksiniz.

Antalya Buggy Safari Turu Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Antalya Buggy Safari Turu içerisinde geçireceğiniz zamanlarında kalitesini artırmak ve yolculuğunuz boyunca eğlenceden başka birşey düşünmemeniz için, sizlere bazı hatırlatmalarda bulunmak istiyoruz.

Antalya Buggy Safari Turu boyunca, eğitmenlerimizin sizlere verdiği uyarı ve güvenlik önlemlerine mutlaka uyunuz. Bilmelisiniz ki tüm bu önlemler, sizlerin ve çevrenizdekilerin daha rahat bir etkinlik deneyimi yaşaması içindir.Buggy Safari boyunca güneşin yarattığı zararlı ışınlardan korunmak için mutlaka yanınıza, güneş gözlüğü ve şapka gibi eşyalar almanızı tavsiye ediyoruz.

Antalya Buggy Safari Turu boyunca çamurla boğuşacak ve akan derelerin üzerinden geçerken ıslanacaksınız. Bu nedenle yanınızda gelirken mayo, havlu ve yedek kıyafet getirmenizi öneriyoruz.Elektronik aletlerinizi koruyacak önlemler almanızı ve gelirken yanınızda sizi Buggy Safari aracınızı kullanırken rahat ettirecek bir ayakkabı almanızı tavsiye ediyoruz.

Antalya Buggy Safari Turuna 14 yaşından küçükler katılamamaktadır.Buggy Safari Turuna katılıp araç kullanmak istemeyen, sadece sevdikleri ve yakınlarıyla birlikte bu deneyimi yaşamak isteyen konuklarımız, daha düşük bir ücret karşılığında tura katılabilir, çevrenin tüm güzelliklerini birlikte keşfedebilirsiniz.

Antalya Buggy Safari Turunun sunduğu tüm imkanlardan yararlanarak, kendinize ve sevdiklerinize pürüzsüz bir macera deneyimi yaşatabilir, tatilinizin heyecan dozunu kat be kat artırabilirsiniz.Antalya tatilinizin her anının güzelliğini artırmak için sizler için tasarladığımız diğer günübirlik Antalya turlarına, web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Ayrıca aklınızdaki tüm sorular için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size yardımcı olmaktan zevk duyarız!


yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmadı.


hakan erenler