Kemer Buggy Safari


KEMER BUGGY SAFARİ TURU

Kemer Buggy Safari Turu, Kemer ve tüm çevreyi doğal zenginliklerle kaplayan Toros Dağlarının eteklerinde, adrenalin dozunun yanında eğlence dozunun da yüksek olduğu zamanlar sunar misafirlerine. Buggy araçlarına bindiğinizde, altınızdan kayan toprağın üzerinde rahatça ilerleyecek, kirlenmenin ve çamurlara bulanmanın gerçekçi güzelliğini keşfedeceksiniz. Sevdiklerinizle birlikte ya da tek başınıza Kemer Buggy Safari Turuna katılabilir, maceranın kol gezdiği etkinliklerle bezeli parkurlarda Kemer ve çevresini tüm detaylarıyla tanıyabilirsiniz.

Kemer Buggy Safari Turu ile bol oksijenli tepelere çıkacak, iyice kirlendikten sonra denize atlayıp engebeli arazilerde Buggy Safari aracınızla dans edecek ve doğanın hünerli elleriyle oluşan manzaraların tadına varacaksınız.

Kemer Buggy Safari Turu Öncesinde Bilinmesi Gerekenler

Kemer Buggy Safari Turu öncesinde yapacağınız hazırlar sırasında, bazı önemli noktaları sizlere hatırlatmak istiyoruz.

 • Kemer Buggy Safari günü, eğitmenlerimizin aktardığı güvenlik uyarılarına ve araçlarınızla hız yapmamaya özen göstermenizi rica ediyoruz. Sizin ve çevredeki tüm Buggy Safari konuklarının güvenliği için bu durum son derece önemlidir.
 • Güneşten mümkün olduğu kadar korunmak için, şapka, güneş gözlüğü ve güneş kreminizi yanınızda getirmeyi unutmayınız.
 • Buggy Safari turu boyunca çamurlu sularla ıslanacağınız için, üzerinize rahatça kirletebileceğiniz şeyler giymenizi tavsiye ediyoruz.
 • Buggy Safari araçlarını kullanırken daha rahat etmeniz için, sağlam ayakkabılar getirmenizi öneriyoruz. Hatta mayolarınızla katılırsanız, daha rahat edeceğinize eminiz.
 • Elektronik aletlerinizi tur boyunca yanınızda taşımak istiyorsanız, mutlaka özel koruyucu kılıflarda taşıyınız.

Buggy Safari aracı kullanmak istemeyen misafirlerimiz, sevdikleriyle birlikte 2 kişi olarak tura katılabilirler. Aracı kullanmayan misafirlerimizin tur ücreti farklılık göstermektedir. Bu konuda detaylı bilgi almak isterseniz, çekinmeden bizi arayınız.

Tur Programı
 • Otel ya da belirlenen noktalardan safari alanına transfer
 • Buggy Safari Eğitimi
 • Buggy Safari Parkurunda Eğlence
Tur Takvimi
 • Tur Günleri: Her Gün
 • Tur Saati: 08:00 - 10:00 - 13:00
Ücrete Dahil Olanlar
 • Safari Eğitimi
 • Safari Ekipmanları
 • Sigorta
 • Türkçe ve Yabancı rehberlik hizmeti
 • Transfer Hizmeti
Ücrete Dahil Olmayanlar
 • Kişiye özel harcamalar
 • Fotoğraf & Videolar
 • İçecekler
Sıkça Sorulan Sorular

Buggy Safari turuna çocuklarımla katılabilir miyim?

 • Safari turumuzda yaş sınırı bulunmaktadır. Bu durum tamamen güvenlik amaçlıdır. 14 yaşından küçüklerin tura katılımı sağlanamamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Buggy Safari Tur programına tek kişi katıldığımda tanımadığım birisi yanımda oturur mu?

 • Tek ve çift kişilik program fiyatlarımız ayrı olarak belirtilmiştir. Tek kişilik seçim yaptığınızda, seçtiğiniz araçlarda yalnız siz olursunuz. Tanımadığınız bir başkası yanınıza oturamaz.

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum? 

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)
 • Kredi Kartı  (E-bilet)

Kemer Buggy Safari - Rahat Ulaşım

Kemer Buggy Safari Turu için yapacağınız ön rezervasyon sırasında belirttiğiniz otellerden sizleri alacak ve Buggy Safarinin yapılacağı başlangıç noktasına ulaşmanızı sağlayacağız. Kemer Buggy Safari Turu fiyatına dahil olan transfer hizmetimiz ile konuklarımızı, rahat edeceği şekilde tasarlanmış araçlarımıza alacağız ve dönüşte de aynı şekilde otellerine bırakacağız.

Transfer hizmetimiz sayesinde, yapacağınız etkinlikler öncesinde, enerjinin korunumu kanununa dayanarak, buggy safari turuna tam olarak hazır hale gelecek, tüm gücünüzü bu keyifli günden maksimum yararlanmak için kullanabileceksiniz.

Buggy Safari Eğitimi

Kemer Buggy Safari Turuna katıldığınız gün, otelinizden tur başlangıç noktasına ulaştığınızda, sizleri Buggy Safari eğitmenlerimiz karşılayacak ve safari araçlarını sizlere detaylı bir şekilde tanıtacak. Buggy Safari eğitmenlerimizin her biri, lisanslı ve konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle Kemer Buggy Safari Turu boyunca güvenliğiniz üst seviyede sağlanacaktır.

Buggy Safari araçları ve ekipmanlar konusunda detaylı bilgiyi aldıktan sonra, araçlara binecek ve test sürüşlerine başlayacaksınız. Hem safari turunun inceliklerini, hem de safari araçlarının kullanımını öğreniyor olmanın mutluluğunu yaşayacağınıza eminiz.

Kemer Buggy Safari Turu ile çıkacağınız yolculuğa, Buggy Safari araçlarını kullanmak istemeyen ancak yakınlarının yanında bu deneyime katılmak isteyenler, daha düşük bir ücret karşılığında araçlara iki kişi olarak binebilirler.

Buggy Safari araçları için 14 yaşından büyük olmak ve herhangi bir sağlık probleminin bulunmaması gerekmektedir. Buggy Safari araçlarının kullanımı için belge talep edilmemektedir. 

Kemer Buggy Safari Turu Detayları

Kemer Buggy Safari Turuna katıldığınızda, Antalya tatilinizin heyecan seviyesini yukarılara taşıyacak, kalabalıklardan uzakta, doğanın sesleri ve yoğun manzaralar eşliğinde muhteşem bir gün geçireceksiniz.

Toros Dağlarının ferah atmosferinde gerçekleşecek olan Buggy Safari etkinliği sırasında ormanların arasında dolaşacak, çamurlu yollarda ilerlerken etrafınıza sıçrayan sularla kirlenmenin keyfini çıkaracak, buggy safari araçları üzerinde ilerleyip sevdiklerinizle birlikte kahkahalara doyacaksınız.

Yerli ve yabancı turistlerin birlikte olacağı Kemer Buggy Safari Turu boyunca farklı dillerde konuşan insanlarla sosyalleşecek, şakalaşacak ve bulutların altındayken, kalbinizin gökyüzüne yükseldiği anlar yaşayacaksınız. Kemer Buggy Safari Turunun 2 saat boyunca sürecek olan off road macerası, kimi zaman kalbinizin hızla atmasına, kimi zaman da engelleri aştıktan sonra gelen rahatlıkla gülücükler saçmanıza neden olacaktır.

Denize Doğru

Kemer Buggy Safari Turunun adrenalinle benzenmiş yollarını aştıktan sonra, Bülent Ortaçgil’in de bir şarkısında dediği gibi, “Denize Doğru” yol alacağız. Buradaki serbest zamanda berrak sulara dalabilir, güneşlenip bronzlaşabilir, çevrenin güzelliklerini keşfetmek için yürüyüş yapabilirsiniz.

Buggy Safari Extreme Parkuru

Kemer Buggy Safari Turunun tüm güzelliklerini yaşadıktan sonra da macera sona ermeyecek ve başlangıç noktasına döndüğümüzde sizleri farklı bir sürpriz bekliyor olacak.

Çamur ve sularla kaplı, özel olarak tasarlanmış Buggy Safari Extreme Parkur üzerinde özel bir sürüş gerçekleştirecek ve günün son anlarını oldukça eğlenceli bir etkinlikle tamamlayacaksınız. Eğitmenlerimizle vedanızın ardından, sizleri transfer araçlarımıza alıp otellerinize bırakacağız ve günün eğlenceli zamanlarının omuzlarından, başka bir günlük turda tekrar görüşmek üzere vedalaşacağız.

Ayrıca aklınızdaki tüm sorular için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size yardımcı olmaktan zevk duyarız!


yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmadı.


hakan erenler