Tekne Kiralama

BODRUM TEKNE KİRALAMA

Bodrum Tekne Kiralama hizmetimiz ile tatilinizin atmosferini farklı bir boyuta taşıyor ve bu boyuta geçtiğinizde yeni bir gelecek yaratmanızı sağlıyoruz. Bodrum tekne kiralama seçeneklerimizi gözden geçirerek, kendiniz ve sevdikleriniz için en uygun tekneyi tercih ederek, günlük ya da haftalık olarak kiralayabilirsiniz.

Günlük Tekne Kiralama

Tatilinizin yalnızca bir gününde tekne kiralamak ve bu teknenin yalnızca sizin kontrolünüzde ilerlemesini sağlamak istediğinizde, 1 kişiden 30 kişiye kadar farklı özelliklerdeki teknelerimize göz atabilir, kalabalıklardan uzakta, sevdiklerinizle ya da tek başınıza Bodrum ve çevresindeki koyların tadını, yalnızca size özel anlarla süsleyebilirsiniz.

Haftalık Tekne Kiralama

Bodrum’da geçireceğiniz tatilinizin formatını değiştirmek ve teknede tatil yapmanın nasıl bir şey olduğunu keşfetmek istediğinizde, Haftalık Tekne Kiralama seçeneklerine göz atabilir, birbirinden farklı çeşitteki teknelerimizi kiralayarak, Bodrum ve çevresinde hayallerinizi süsleyen bir tatil yapma imkanı bulabilirsiniz.


BODRUM - ANG 5

BODRUM - ANG 5 | 3 kabin

Min Kiralama


1 Gün

Marina


Bodrum

Kategori


Gulet

Bodrum’un Harika Koyları ve Plajları

Bodrum Tekne Kiralama hizmetimizden yararlanmak istediğinizde, web sitemiz üzerinde sizler için sunduğumuz oldukça çeşitli tekne kiralama seçeneklerine göz atabilir, sakin ve huzurlu bir tatilin kapılarını sonuna kadar açabilirsiniz. Bodrum, Türkiye’nin en güzel koylarına sahip ilçelerinden bir tanesidir. Bodrum’a geldiğinizde, begonvillerin rengarenk yansımalarını görebilir, mis gibi çiçek kokuları arasında eşsiz bir tatil yaşayabilirsiniz.

Bodrum’un özellikle yaz aylarındaki yoğunluğunu göz önüne aldığınızda, Bodrum’da tekne kiralayarak, tüm bu kalabalıktan anında uzaklaşabilir, dalga seslerinin ve denizden esen meltemin yüzünüzü mutlulukla boyadığına yakından şahit olabilirsiniz. Bodrum Tekne Kiralama tercihlerinden birini seçtiğinizde, teknenizle ulaşabileceğiniz harika güzellikleri sizler için derledik;

Gümüşlük Koyu - Yalıkavak Koyu - Yalıçiftlik Koyu - Kargıcak Koyu - Gündoğan Küçükbük - Hattat Palmiye Koyu - Cennet Koyu - Akvaryum Koyu - Karaincir Koyu - Aspat Koyu - Meteor Koyu - Ortakent Yahşi Koyu - Bitez Koyu - Bağla Koyu - Mazı Koyu - Orak Adası

Kusursuz Sessizlik

Bodrum tekne kiralama hizmetimizden yararlandığınızda, Bodrum’un koylarla çevrili yarımadası üzerinde keyifli ve sadece size özel anlardan oluşan bir rota izleyerek, tatilinizin kalitesini artırabilir, sağlığınızdan ödün vermeden, kalabalıklardan tamamen uzakta benzersiz bir tatil deneyimine ortak olabilirsiniz.

Bodrum ve çevresindeki koylarda yüzüp, tekne üzerinde rahatça bronzlaştığınızda, kimsenin sizi rahatsız etmemesinin huzurunu yaşayabilirsiniz. Dilerseniz çevredeki diğer koylara demir atıp, geceleri teknede konaklayabilir, çevredeki restoran ve eğlence mekanlarında vakit geçirip tekrar tekneye dönüp sessizlikle başbaşa kalabilirsiniz.

Bodrum’un Eşsiz Gündoğumları

Bodrum tekne kiralama hizmetimizin en güzel anlarından birisi de Bodrum’un gündoğumları olacaktır. Teknenizde geçireceğiniz harika bir akşamın sabahında uyandığınızda, sabahın ilk ışıklarının gökyüzünü boyadığı renklerle sarmalanışına tanıklık edebilir, tertemiz sulara atlayıp güne yüzerek başlayabilirsiniz.

Tekne Tatilinin Avantajlı Yanları

Türkiye’de yeni yeni gelişen ve giderek artan bir talep gösteren tekne kiralama, her yıl tatilini kalabalıklardan ve gürültüden uzaklaşmak isteyenler için ilaç gibi gelmektedir. Geceleri yıldızlardan başka kimsenin aranıza girmediği, sabahları muhteşem renklerle uyanmanızı sağlayan Bodrum Tekne Kiralama hizmetimiz ile siz de kendinizi özel hissedecek, yıllarda çalıştığınız ortamlardan uzaklaşıp masallara konu olabilecek hatıralarla evinize dönebilirsiniz.

En Düşük Fiyatlı Bodrum Tekne Kiralama Seçenekleri

En Düşük Fiyatlı Bodrum Tekne Kiralama Seçeneklerine ulaşabileceğiniz Tatil Ekspress ile sevdiklerinizle birlikte yemek sıralarına girmeden, herkesten uzakta bir tatil yapabilmeniz mümkün. Her biri farklı özellikte ve farklı ebatlarda olan teknelerimiz, sizlerin en rahat edeceği şekilde dizayn edilmiştir. Yemeğinizi kendinizin de hazırlayabildiği teknelerimizi hem çok uygun fiyatlara kiralayabilir, hem de maksimum keyif alabilirsiniz.

TÜRSAB üyesi firmamızın güvenli ve kolay ulaşılabilir hizmetlerine web sitemiz üzerinden göz atabilir, iletişim numaralarımızdan her türlü soruyu rahatlıkla bizlere sorabilirsiniz.

"Masallardaki tatili uzaklarda aramayın, tatilexpress.com ile hayalinizdeki tatile kolayca ulaşın."