Marmaris

ARAÇ KİRALAMA

Türkiye’nin turizm cenneti Marmaris gezilmesi ve görülmesi gereken yüzlerce yeri ile siz değerli turizm severleri ağırlamak için bekliyor. Marmaris araç kiralama hizmetinden faydalanabilir, birçok noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Hem arkadaşlarınız hem de ailenizle farklı çeşit ve özelliklere sahip çok sayıda araca sahip filomuzdan size en uygun fiyatlı ve donanıma sahip aracı karalayabilir ve Bütün bu güzellikleri gezerken kendi aracınızla gezme keyfini bizimle yaşayabilirsiniz. 

ARAÇ KİRALAMA İÇİN YAPILMASI GEREKENLER:

Araç Kiralama için tek yapmanız sitemizden ön rezervasyon formumuzu doldurmak. Kiralanan araçlar misafirlerin konakladıkları otellerde teslim edilmektedir ve otelden geri alınmaktadır. tatilexpress.com Araç Kiralama ile birlikte tatilinizde bulunduğunu bölgenin doğal güzelliklerini kendi başınıza keşfetmek için iyi bir fırsat olabilir.

SİGORTA & KASKO

Firmamız ile araba kiralama işlemlerimizde kullanılan araçlarımız TSB nin belirlemiş olduğu kasko değerler üzerinden % 2 muafiyetli rent a car kaskosu ve trafik sigortası bulunmaktadır.  Motosiklet ve Atv kiralama işlemlerinizde ise sadece trafik sigortası bulunmaktadır.

BİLET & ONAY

"tatilexpress.com"  internet sitesine rezervasyon yaptığınızda vermiş olduğunuz e-posta adresinize ödeme bilgileri ve rezervasyonunuza ait detayları gösteren rezervasyon onay formu e-posta olarak gelmektedir. Bu e-posta ile rezervasyonunuz onaylanmış olur ve günlük tur rezervasyonlarınızla ilgili tüm detaylara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

ARAÇLAR HAKKINDA

Firmamız bünyesi altında birçok kiralık araç bulunmaktadır. Araç filomuz son derece yeni ve konforlu araçlardan oluşmaktadır. Araçlarımızın tüm bakımları firma çalışanları tarafından her hafta düzenli olarak kontrol etmektedir. Firmamızdan araba kiralama dışında, ATV, Motor bisiklet de kiralayabileceğinizi unutmayınız

GİZLİ ÜCRETLENDİRME YOK

tatilexpress ile yapacağınız araç kiralama işlemlerinde sözleşme şartları dışında herhangi bir ekstra ücretlendirme söz konusu değildir. Sözleşme yapılırken lütfen sözleşme detaylarını okuyarak imzalayınız. 


ÖNEMLİ BİLGİLER

Sigorta genel şartlarında teminat dışı tutulan bütün haller ile, aracın, alkollü, uyuşturucu etkisi altında, yasal hız sınırları dışında ve hatalı kullanılması, kira kontratı üzerinde ismi yazılı kişilerden başkasına kullandırılması, kaza ve alkol raporlarının alınmaması ve 24 saat içinde aracın ve raporlarının Sorumlu firma ofisine ulaştırılmaması halinde, kiracının hasar sorumluluğu devam eder. Kaza durumunda aracınızın yerini değiştirmeden en yakın polis veya jandarma merkezine başvurarak kaza ve alkol raporu almayı ihmal etmeyiniz. Aksi halde sigortalar geçersiz sayılacak ve kiracı tüm hasar bedelleri ve 3. şahıslara verilen maddi/manevi kayıplarla beraber sorumlu olacaktır.