Marmaris Korsan Teknesi Turu


MARMARİS KORSAN TEKNE TURU

Marmaris Korsan Tekne Turu, Akdeniz’in birbirinden farklı masmavi koylarında yüzerken, aynı zamanda eğlence dolu anlar yaşayacağınız harika bir etkinliktir. Korsan motifleriyle süslenmiş ve korsan malzemeleriyle donatılmış bu eğlenceli gemide, eski zamanlardaki gibi suç işlemeden, sadece eğlence araçlarını kullanarak kendinizi Akdeniz’in hakimi olarak göreceksiniz.

Bu konsepti tasarlarken, eskinin korsanlarının heybetli gemilerinden esinlenildiğinden, günlük korsan tekne turu sırasında yüksek direkler üzerinde savrulan yelkenlere vuran rüzgarın sesini dinleyebilecek, ıssız denizlerde renk açan bir gemi üzerindeymiş gibi hissedeceksiniz.

Hep beraber bu renkli, eğlenceli ve masmavi yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?


Tur Programı
 • Cennet Adası
 • Akvaryum Koyu
 • Fosforlu Mağara
 • Amos
 • Kumlubük
 • Turunç
Tur Takvimi
 • Tur Günleri : Her gün
 • Tur Başlangıç :10:00 - 10:30
 • Tur Bitiş :16:30
Ücrete Dahil Olanlar
 • Öğle yemeği (Izgara tavuk, makarna, salata)
 • Limitsiz içecek (Alkolsüz içecekler-Çay, kahve, kola, fanta, su...)
 • Sigorta
 • Türkçe ve Yabancı rehberlik hizmeti
 • Transfer Hizmeti (Marmaris merkez, Armutalan, Siteler Mahallesi ve İçmeler)

Selimiye, Orhaniye, Turunç, Bozburun ve bu gibi bölgelerden transfer hizmetimiz bulunmamaktadır.

Ücrete Dahil Olmayanlar
 • Kişiye özel harcamalar.
 • Belirtilen içeceklerin dışındaki içecekler.
Sıkça Sorulan Sorular

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum? 

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)
 • Kredi Kartı  (E-bilet)

Marmaris günlük korsan tur tekneleri nereden kalkıyor? 

 • Günübirlik tur teknelerimiz, Marmaris ve İçmeler üzerinden hareket etmektedir. Transferinizin yapılacağı konuma ve teknelerimizin doluluk oranlarına göre bu iki güzergah arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Unutmayın ki, iki nokta da aynı güzelliklere yelken açmaktadır.

Günlük tur tekneleriniz kaç kişilik?

 • Tur teknelerinin kapasitesi maksimum 120 kişidir. Bu tekneler iki katlı olup üst kat daha çok eğlence ve güneşlenme için kullanılmaktadır. Alt katta ise biraz gölgeye geçip dinlenmek isteyenler için oturma alanları yer almaktadır. Teknelerimiz geniş ve büyük olduğundan bu kapasiteleri rahatlıkla karşılayabilmektedir. 

İçecek seçeneklerimiz neler?

 • Alkolsüz içeceklerimiz genel olarak bilinen kola, meyve suları gibi içeceklerden oluşmaktadır. Alkollü olarak bira markaları değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak genelde tercih edilen markalarla çalışılmaktadır.

NEDEN MARMARİS KORSAN TEKNE TURU? 

Marmaris’inküçük adalarla çevrelenmiş harika doğasında, araçla ulaşılması güç yerler oldukça fazla. Bu nedenle Marmaris’i ziyaret edip çevresindeki güzellikleri keşfetmek isteyenlerin en fazla tercih ettiği aktivite, tekne turları oluyor. 

Marmaris Korsan Tekne Turu ise ziyaretçilerine farklı konseptte bir tekne yolculuğu imkanı sunuyor. Standart günlük tekne turlarının yanı sıra, gemi üzerindeki motifler, kocaman yelkenlerin üzerinde dalgalanan korsan bayrakları ve renkli atmosferiyle alternatif bir eğlence kaynağı ortaya koyuyor. 

Bu konseptimizde, otelinizden veya belirlenen ortak noktalardan transferinizi gerçekleştirdikten sonra günlük tur başlangıç durağımızda buluşuyoruz. Gerekli kontroller ve yarar sağlayacak uyarıların ardından misafirlerimiz Korsan Teknesi’nde yerini alıyor. İçerideki büyülü atmosferi koklayan ve gemiyi tanımak isteyen ziyaretçilerimizin keşif turu ve maviye uzanan yolculuğu da böylelikle başlamış oluyor. 

Akdeniz bölgesine özel bir konumdaki Marmaris yakınında yer alan bir çok koya uğrayacak, buradaki plajlarda ve kıyı üzerindeki tarihi mekanları hep birlikte ziyaret edeceğiz. Bu sırada güler yüzlü ve deneyimli personelimiz her daim isteklerinizi gerçekleştiriyor olacak. 

Marmaris Korsan Tekne Turu ile masmavi koylarda yüzüp, güneşlendikten sonra yine harika bir koyda öğle yemeğinizi yiyeceksiniz. Korsan Gemisi’nde olmanın heyecanı ve tasarımların farklı bir boyut kattığı gezide pek çok etkinlik de sizleri bekliyor olacak. 

 • DJ Performansları ve Dans Şovları
 • Köpük Partileri
 • Çocuklarınızı da eğlendirecek farklı alternatifte aktiviteler ile eğlenceye doyacaksınız. 

Korsan tekne turu, tüm koyları gezdikten sonra artık güneş dinlenmeye çekildiğinde dönüş yolculuğumuz da başlamış olacak. 6 ile 7 saat aralığında gerçekleşen Marmaris Korsan Tekne Turu sona erdiğinde limana yanaşacak ve eski zaman korsanlarından farklı olarak, yani sadece eğlenerek, maviliklerle kucaklaştığınız anılarla buradan ayrılacaksınız.

MARMARİS KORSAN TEKNE TURU ROTALARI

Marmaris Korsan Tekne Turu, dolaştığı Marmaris koylarında güçlü bir şekilde ilerleyen esrarengiz bir izlenim sergiler. Biraz yakınlaştığında ise, bölgeyi fetheden korsanlardan ziyade, rengarenk atmosferin içerisinde eğlenen insanlar ortaya çıkar. Koya demir attığındaysa kılıçlı haydutlar yerine, gülümseyip tekneden sulara atlayanlar, dışarıdan izleyenler için kafa karıştırıcı olabilir.

Tüm bu eğlence ve aktiviteler son hızla devam ederken, bir yandan da Marmaris’in daima berrak farklı özellikteki koylarını deneyimleyebilirsiniz. Gün boyunca fotoğraf çekip, kendinizi masal kitabında gibi hissedeceğiniz gezimizde görebileceğiniz rotaları biraz tanıyalım isterseniz.

CENNET ADASI

İlk durağımız olan Cennet Koyu, adı gibi cennet tasvirlerine yakışır berrak sularıyla ünlüdür. Masmavi denizde yüzmeye başladığınızda çevrenizi saran yemyeşil bitki örtüsü büyüleyicidir. Cennet Koyu’nda sırtınızı denize verip, yüzünüzü yeşile çevirdiğinizde huzur ve mutluluğun kendiliğinden size ulaştığını hissedeceksiniz.

AKVARYUM KOYU

İkinci durağımız olan Akvaryum Koyu, adından da anlaşılacağı gibi üçyüz çeşit canlının yüzdüğü, varoluşun güzelliğini barındıran bambaşka renklerdeki balıkların etrafta dolaştığı bir alanda yer almaktadır. Çevrenizi saran ve sizinle dost olan doğanın kollarında yüzebilir, tekneden etrafı seyredip içkinizi yudumlayabilirsiniz.

FOSFORLU MAĞARA

Eğlence tüm hızla devam ederken, ileride kendisini gizlemeye çalışan ancak parlak güzelliği nedeniyle bunu başaramayan Fosforlu Mağara çıkacak karşımıza. Burayı fetheder gibi geldiğimiz korsan gemimizle yanaştıktan sonra denize atlayıp, mağaranın içerisini de görebilme fırsatı bulacaksınız. Fosforlu Mağara içerisinde bulunan kayalar doğal özelliğinden dolayı karanlıkta ışıldamasıyla ünlenmiştir. Masalsı yolculuğunuza ışıl ışıl parlayan kayaları bırakıp devam edeceğiz.

AMOS VE KUMLUBÜK

Marmaris Korsan Tekne Turu, bu kadar eğlencenin ardından farklı bir rotaya götürüyor sizleri. Gördüğünüz güzellikleri hafızanıza kazırken, enerji ihtiyacınızı da yerine getirmek gerekiyor. Marmaris’in en değerli iki koyunu birlikte görebilme fırsatı bulacağınız Amos ve Kumlubük durağımızda öğle yemeği zamanı geliyor. Doğanın kendisini tanıma fırsatı sunduğu tekne turumuzun bu durağında denize girebilir, etrafı gezebilir, yemeğinizi yiyip içkinizi yudumlarken çevreyi tüm duyularınızla keşfedebilirsiniz.

TURUNÇ

Marmaris’in kendini gizleyen tatil noktalarından birisi de, aynı zamanda son durağımız olan Turunç beldesi. Beldenin muhteşem atmosferi, tekne turlarının da vazgeçilmez durağı olmasına neden olmuştur her daim. Mavinin tonlarıyla kaplı denize atlarken, nefesinizi iyi tutun. Zira, bir süre kendinizi farklı bir dünyada zannedebilirsiniz.

BİR GÜNLÜĞÜNE KORSANLIĞIN KEYFİNE VARIN

Marmaris Korsan Tekne Turu sonlanıp da limana yanaştığımızda, güzel rüyalarla süslü uykudan uyanmış gibi hissedeceksiniz. Biz de sizi böyle görmekten her daim mutlu olacağız. Misafirlerimiz gemiden ayrıldığında, tekrar alındıkları yerlere personelimiz tarafından transfer edilecektir. Sonraki günlerde katılmak istediğiniz diğer günlük tur ve aktivitelerimize göz atmak isterseniz, sitemizden günlük tur ve aktivitelere kolayca ulaşabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİLMENİZ VE YANINIZA ALMANIZ GEREKENLER

Hava koşulları değişiklik gösterebildiğinden, üzerinize ince kalınlıkta da olsa bir şeyler almanızı öneririz.

Şnorkel, deniz gözlüğü ve paletiniz varsa mutlaka yanınızda bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle koyların derinliklerinde görmek isteyeceğiniz pek çok güzelliği kaçırmamış olursunuz.

 • Yedek mayo, havlu, deniz ayakkabısı ve yedek giysileriniz varsa yanınıza almanızı tavsiye ederiz. Deniz koşullarında her zaman temkinli olmak kazandırır.
 • Güneşin güzelliğine aldanmayın ve güneş gözlüğünüzü, şapkanızı ve güneş kreminizi mutlaka yanınıza alın. Emin olun pişman olmayacaksınız.
 • Telefon, yedek şarj ünitesi ve bu gibi aksesuarlarınızı almanızı öneriyoruz. Çünkü birlikte öyle güzel koylara gideceğiz ki, ileride anılarınızı tazelemek için fotoğraf ve videolara tekrar tekrar bakmak isteyeceksiniz.

Dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan birisi de güvenliğiniz. Biz her zaman uzman ekibimizle maksimum güvenliği sağlıyor olacağız. Bunun yanında mola vereceğimiz koyların derinliği yüksek olabildiğinden kendinize göre yedek önlemler almak isteyebilirsiniz.

Ayrıca aklınızdaki tüm sorular için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size yardımcı olmaktan zevk duyarız!


yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmadı.


hakan erenler