Marmaris Fethiye Ve Yamaç Paraşütü Turu


MARMARİS GÜNÜBİRLİK FETHİYE TURU VE YAMAÇ PARAŞÜTÜ

Marmaris Günübirlik Turlar seçenekleri arasında Günlük Fethiye Turu ve Yamaç Paraşütü aktivitelerinden birine katılabilirsiniz. Marmaris’e geldiğinizde eğer bir gününüzü Fethiye’yi de görmek için ayırmak isterseniz bu tur tam size göre. 

Günlük Marmaris turları içerisinde yer alan bu aktivitede eğer yamaç paraşütü yapmak istemezseniz ya da yalnızca Fethiye çevresinde bir gezinti sizin için yeterliyse, daha düşük bir ücretle Fethiye Günlük Turu sizleri bekliyor. Ölüdeniz ve çevresini tepeden görmek ve herkesin ölmeden önce yapılması gerekenler listesinde yer alan bu muhteşem aktiviteye katılmak isterseniz, hem Fethiye ve çevresini dolaşabilir, hem de ardından Yamaç Paraşütü deneyimini yaşayabilirsiniz.

Tur Programı
 • Tlos Antik Kenti - Yaka park Tesisi
 • Saklıkent
 • Yamaç Paraşütü (İsteğe bağlıdır) +....-TL
Tur Takvimi
 • Tur Günleri: Salı - Pazar
 • Tur Başlangıç: 08:30
 • Tur Bitiş: 19:30
Ücrete Dahil Olanlar
 • Kahvaltı / Öğle yemeği
 • Sigorta
 • Transfer Hizmeti (Marmaris merkez, Armutalan, Siteler Mahallesi, Turban ve İçmeler)

Turunç, Selimiye, Orhaniye, Bozburun ve bu gibi bölgelerden transfer hizmetimiz bulunmamaktadır.

Ücrete Dahil Olmayanlar
 • Kişiye özel harcamalar
 • İçecekler
 • Fotoğraf ve DVD (Video)
 • Yamaç Paraşütü
Sıkça Sorulan Sorular

Fethiye turuna katılmak istiyorum ama yamaç paraşütü yapmak istemiyorum?

 • Yamaç Paraşütü dahil ve dahil olmayan seçenekleriyle yalnızca Fethiye turumuza katılabilirsiniz. Yamaç Paraşütü ücretini ödemeden de bu tura katılabilirsiniz.

Yalnızca Yamaç Paraşütü yapmak istiyorum. Yine de tura katılmak zorunda mıyım?

 • Hayır. Tura katılmak zorunda değilsiniz. Yalnızca yamaç paraşütü yapmak isteyen misafirlerimiz için özel araç ayarlanabilmektedir. Kontenjana bağlı olarak misafirlerimizle gün belirlemesi yapılabilmektedir. Detaylar için bizi arayabilirsiniz.

Her gün yamaç paraşütü yapılıyor mu?

 • Güvenliğiniz için hava koşulları göz önüne alınmaktadır. Hava koşulları iyi olduğu sürece etkinlik yapılabilmektedir. Koşullardan dolayı etkinlik iptal olursa paranız iade edilmektedir.

Yamaç Paraşütü güvenli midir?

 • Oldukça güvenlidir. Yamaç Paraşütü eğitmenlerimiz, konusunda oldukça deneyimli, profesyonel ve uçuş tecrübesi fazla kişilerdir. Unutmayın ki onlar da sizinle birlikte atlayışı gerçekleştirecekler.

Yamaç Paraşütü için kilo sınırı var mı?

 • 100 kilo üzerinde olan konuklarımız, kendilerinin güvenliği nedeniyle etkinliğe katılamamaktadır.

Havadayken fotoğraflarımı çekebilir miyim?

 • Genellikle güvenlik nedeniyle eğitmenlerimiz buna izin vermemektedir. Ancak mutlaka fotoğrafım ya da videom olmalı diyorsanız, eğitmenlerimiz havadayken sizi kayda alacak ve tur bitiminde bunları kendisinden satın alabileceksiniz.

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum? 

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)
 • Kredi Kartı  (E-bilet)

MARMARİS GÜNLÜK FETHİYE TURU VE YAMAÇ PARAŞÜTÜ PROGRAMI

Günlük Fethiye Tur programımız, misafirlerimizin bulundukları otel ve konumlarından alınarak başlıyor ve sonrasında Fethiye’ye doğru yol alarak devam ediyor. Turumuz erken bir saatte başlayacağından kahvaltının dahil olduğunu bilmenizi isteriz. Köyceğiz üzerinde yapacağınız kahvaltı, tura keyifli başlamanızı ve enerjinizi depolayıp harika bir yolculuğa hazır olmanızı sağlayacak.

Marmaris Fethiye Günlük Tur rotamız üzerinde yer alan ve Fethiye’den hemen önce ziyaret edeceğimiz Tlos Antik Kenti ile günübirlik turumuz başlamış olacak. Bu antik kent Seydikemer ilçesine bağlı olup Likya medeniyetinden kalan coğrafyanın en eski yerleşim yerlerinden birisi olarak bilinmektedir.

500 metreyi bulan dik tepelerine çıkıp baktığınızda, tüm ovanın gözlerinizin önünde sessiz bir rüzgarla birlikte sizi selamladığını fark edeceksiniz. Antik tiyatrosu, anıt mezarları ve tarih öncesi hamamı ile günümüze kadar dayanmış olan bu göz alıcı mekan, ziyaretçilerini her daim şaşırtmayı biliyor.

Tlos Antik Kenti içerisindeki tertemiz hava, huzurun eski zamanlardan bu yana coğrafya ile bağlantısını anlatacak sizlere. Marmaris Günlük Fethiye Turu devamında Saklıkent’e doğru yol alacağız. Önce Fethiye’nin merkezine gidip Yamaç Paraşütü yapmak isteyen konuklarımızı etkinliğin yapılacağı yere doğru gidecek olan araçlarımıza transfer edeceğiz.

Yamaç Paraşütü macerasına katılmak istemeyen konuklarımızla ise, Saklıkent Milli Parkı’na doğru devam edeceğiz. Saklıkent Milli Parkı içerisindeki vadide, Eşen çayının buz gibi sularının aktığı devasa kayalıklar arasındaki yolda yürüyebilir, ayaklarınızı buz gibi akan sulara soktuktan sonra bunu yeterli bulabilirsiniz.

Vadiyi tanımak isteyenler vadi içerisinde kolay bir rota dahilinde gezintisini yaparken, beklemek isteyenler nehrin üzerine kurulmuş olan sedirlerde oturup, serin suların ferahlatacağı mekanlarda keyfine bakabilir. Marmaris Günlük Fethiye Turu, burada geçireceğimiz harika bir zaman sonrasında tamamlanacak ve geri dönüş yoluna doğru ilerleyeceğiz.

Yamaç Paraşütü yapan konuklarımızı Fethiye merkezden alıp Marmaris’e döneceğiz.

Yamaç Paraşütü Deneyimi

Marmaris Günlük Fethiye Turu ve Yamaç Paraşütü etkinliğimiz için yamaç paraşütü yapmak istemeyen konuklarımızı Saklıkent’e doğru uğurlamamızın ardından eğitmenlerimiz sizlere direktifleri anlatacak ve daha sonra size tahsis edilen araçlarla Babadağ zirvesine doğru yola çıkacaksınız.

Bu noktadaki en önemli husus profesyonel yamaç paraşütü eğitmenlerimizi dikkatle dinlemeniz ve söylediklerini uygulamanız. Bölgenin en yüksek tepelerinden biri olan Babadağ, eşsiz manzarası ve cennetin tasvirlerini aratmayacak doğası ile eğlencenin doruklarında bir gün geçirmenizi sağlayacak.

Yamaç Paraşütü ile atladığınızda, yükseklerin verdiği korku ilk başta hissedilse de, 5 saniye kadar sonra bu korkunuzun mucizeye dönüştüğünü anlayacaksınız. Rüzgarın ellerinde aşağı doğru salınırken, dünyanın en güzel yerlerinden biri olan Ölüdeniz’i ve çevresini izlemeye doyamayacaksınız.

Ayrıca aklınızdaki tüm sorular için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size yardımcı olmaktan zevk duyarız!


yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmadı.


hakan erenler