Marmaris Rafting Turu


MARMARİS GÜNÜBİRLİK RAFTING TURU

Marmaris Rafting Turu ile Dalaman Çayında muhteşem bir gün geçirebilir, etrafınızda çağlayan suların ve dik kayalıkların arasında kendinizi nehrin akışına bırakabilirsiniz.

Marmaris Rafting Turu için önce Marmaris’e 70 km uzaklıkta yer alan Dalaman Çayına doğru yolculuğa çıkacağız. Toros dağlarından dökülen buz gibi suların ihtişamında başlayıp, Ortaca ’nın güneyinden geçtikten sonra denize dökülen Dalaman Çayı, her yıl ülkemizin ve dünyanın birçok yerinden turist çekmektedir. Raftingle ilgilenenler de derece derece sınıflandırılmış bu özel parkurlarda bu sporu gerçekleştirmektedir.

Marmaris günübirlik rafting turu, amatör ve profesyonel her kesimden kişinin katılabileceği güvenli ve eğlence dolu bir aktivitedir. Zorluk seviyesi değişkenlik gösteren Dalaman Çayı’nın en güvenli etabında yolculuğunuz başlayacak ve bir gün boyunca hayatınızın en enteresan anlarına tanıklık edeceksiniz.

Tur Programı
 • Dalaman’a yolculuk
 • Ak Köprü Son Kontroller
 • Dalaman Çayı’nda Rafting
Tur Takvimi
 • Tur Günleri: Salı - Cuma - Pazar
 • Tur Başlangıç: 07:30
 • Tur Bitiş :17:30
Ücrete Dahil Olanlar
 • Kahvaltı ve Öğle yemeği
 • Rafting ekipmanları
 • Rafting Eğitimi
 • Sigorta
 • Türkçe ve Yabancı rehberlik hizmeti
 • Transfer Hizmeti (Marmaris merkez, Armutalan, Siteler Mahallesi, Turban ve İçmeler)

Turunç, Selimiye, Orhaniye, Bozburun ve bu gibi bölgelerden transfer hizmetimiz bulunmamaktadır.

Ücrete Dahil Olmayanlar
 • Kişiye özel harcamalar
 • İçecekler
 • DVD - Fotoğraflar
Sıkça Sorulan Sorular

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum? 

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)
 • Kredi Kartı  (E-bilet)

Rafting turuna herkes katılabiliyor mu?

 • Marmaris Rafting Turu için raftingle profesyonel olarak ilgilenmeniz gerekmemektedir. Ancak zorlu etaplara karşı alınması gereken güvenlik önlemleri nedeniyle 14 yaş altındakiler rafting turumuza katılamamaktadır. 14-18 yaş aralığındakiler için ise ailenin belgeli onayı zorunludur. Bunun dışında kalan herkes rafting turuna katılım sağlayabilir.

MARMARİS GÜNÜBİRLİK RAFTING TURU ÖNCESİ

Marmaris Rafting Turu öncesinde herhangi bir hazırlık yapmak zorunda değilsiniz. Sabah erken saatlerde otelinizden veya kaldığınız yerden özel araçlarımızla siz değerli misafirlerimizi alıp Dalaman’a doğru yola çıkıyoruz. Dalaman Çayı’nda geçireceğimiz yaklaşık 11 saatlik eğlencenin ve deneyimin ardından akşam dönüş yoluna geçiyor ve sonrasında yine kaldığınız yerlere araçlarımızla sizleri teslim ediyoruz. 

MARMARİS GÜNÜBİRLİK RAFTING TURU DETAYLARI

Marmaris Günlük Rafting Turu, içinde bir çok güzelliği ve deneyimi de beraberinde getiriyor. Dalaman Çayı’nın eşsiz doğası ve hayatınıza katacağınız yepyeni güzellikler ile tatilinizi ömür boyu aklınızdan çıkaramayacaksınız. 

Rafting turumuz ilk olarak Dalaman Çayı’na yolculukla başlıyor. Sizin için tahsis edilen özel araçlarımızla buraya ulaştığınızda, öncelikle profesyonel eğitmenlerimiz, sizlere parkurla ve parkur içerisinde ekipmanlarınızı nasıl kullanacağınızla ilgili bilgilendirme yapacak. Bu süreçte en önemli nokta eğitmenlerimizin uyarılarına mutlaka dikkat etmeniz olacaktır.

Marmaris Rafting Turu ile korkularınızı bir kenara bırakıp, rafting sporunun güzelliklerini keşfedecek, sizler için seçtiğimiz eğlenceli parkurlarda bambaşka deneyimler yaşayacaksınız. Rafting turumuz yaklaşık 4 saatlik bir maceranın ardından sonlanacak ve hep birlikte geri dönüş yoluna geçeceğiz. Üstelik rafting turu içerisinde kahvaltı ve öğle yemeğinin de dahil olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

MARMARİS GÜNLÜK RAFTING TUR PROGRAMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Marmaris Günübirlik Rafting Turu, gerçekten özel bir tatil aktivitesidir. Dünyadaki rafting rotalarının her biri zorluk derecesine göre numaralandırılmış olup Dalaman Çayı için belirlenen zorluk derecesi 6’dır. Akıntının yoğunluğu turumuzu daha eğlenceli hale getirmektedir. 17 yaşından küçükler ve fiziksel olarak güçsüz durumda olanların katılması maalesef mümkün değildir.

Ancak 14 yaşından büyük olanların aileleri yanında olmak kaydıyla ve aile bireylerinin imzasıyla tura katılım sağlamaları mümkün olabilmektedir. Marmaris Günübirlik Rafting Turu içerisinde dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden birisi de, aksiyonun bol olacağı rotada yanınızda getireceklerinizdir. Hafif şeyler getirmeniz, elektronik cihazlarınızı su geçirmeyen kılıflarda muhafaza etmeniz ve bolca ıslanacağınızdan dolayı yedek mayo vb. gibi eşyalarınızı yanınızda bulundurmanız, eğlenceden kopmamanızı sağlayacaktır.

Rafting turumuz boyunca ekibimizde yer alan konusunda uzman kameraman ve fotoğrafçımız, en güzel anlarınızı kaydedeceğinden, turun sonunda fotoğraf ve videolarınızı kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Ayrıca aklınızdaki tüm sorular için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size yardımcı olmaktan zevk duyarız!


yorumlar (1)

 • Marmaris Rafting Turu
  Marmaris Rafting Turu15-07-2021
  Marmaris Rafting TuruSelim Deveci
  Adrenalin tutkunları için muhteşem bir aktivite. Kesinlikle tavsiye ederim. Çok memnun kaldık
hakan erenler