Marmaris Dalış Turu


MARMARİS GÜNÜBİRLİK DALIŞ TURU

Marmaris Günübirlik Dalış Turu ile tatilinizin atmosferini bir anda değiştirebilir, her zaman hayalini kurduğunuz mavilikleri, bu sefer içeriden deneyimleme fırsatı bulabilirsiniz. Günübirlik dalış turu ile yüzdüğünüz suların derinliklerinde neler yaşandığını ve denizin içinin, üzerinden daha fazla canlı yaşam barındırmasına şaşırabilirsiniz.

"Daha önce dalış tecrübeniz yoksa sakın üzülmeyin." 

Günübirlik dalış turları, özellikle amatör olarak dalış deneyimi yaşamak isteyenler için özel olarak tasarlanmış bir aktivitedir. Profesyonel dalgıçlarımız eşliğinde unutamayacağınız anlar yaşamak için Marmaris Günlük Dalış Turuna mutlaka katılmanızı tavsiye ediyoruz.

MARMARİS DALIŞ TURU -  CORONA (COVİD 19) ÖNLEMLERİ

Yaşadığımız yüzyılın en garip dönemlerinden birindeyiz. Tüm bu güzellikleri yaşayıp, bütün bir senenin yorgunluğunu üzerimizden atmak isterken, Corona virüsünden de korunmak zorundayız. Firmamız bu konuda kendi sorumluluğunu almakta ve sizlerin güvenliğini maksimum seviyede sağlamaktadır. Günlük tekne turu programı başlamadan ve başladıktan sonra bazı önlemler almak durumundayız. Bu önlemlerin hepsi, bilmelisiniz ki sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için alınmaktadır.

Teknelerimizin hepsi düzenli olarak gezilerimizden sonra dezenfekte edilmekte ve baştan aşağı temizlenmektedir. Tekneye alınmadan önce ateş ölçümü yapılmakta ve ‘Hayat Eve Sığar uygulamasından HES kodunuz taranmaktadır. Sosyal mesafeye, tekne turu boyunca dikkat edilmekte, gerekli önlemler alınmaktadır.

Mesafeli oturma düzenleri teknelerimizde belirlenmiş olup, %50 kapasite ile günlük tekne turlarımız gerçekleşmektedir. Her teknede dezenfektan ve gerekli ekipmanlar bulunmaktadır.

*Unutmayın ki hepimizin sağlığı aynı derecede önemlidir

Tur Programı

MARMARİS GÜNÜBİRLİK DALIŞ TURU DETAYLARI

Marmaris Günübirlik Dalış Turu, aslına bakarsanız yapılması en kolay ve en farklı aktivitelerden birisidir. Genelde hepimiz denizin derinliklerinde yolculuk yapan dalgıçları görüp, ‘O sessizliğin içinde ben de olsam’ deriz içimizden. Sizin için hazırladığımız dalış turu ise bu keşkeklerinizi ortadan kaldıracak ve suyun içinde nasıl nefes aldığınıza şaşıracaksınız.

Marmaris Günlük Dalış Turu ile sadece dalış yapmayacak, aynı zamanda tekne ile uğradığımız enfes koylarda yüzme keyfini de yaşayabileceksiniz. Arkadaşlarınızla ya da sevdiklerinizle çıktığınız bir tatildeyseniz ve herkes dalış yapmak istemiyorsa sorun yapmayın.

Çünkü dalış yapmak istemeyenler de size katılabilir ve siz dalış yaparken üzerinizde yüzüp doğanın ve denizin keyfini rahatlıkla çıkarabilirler. Dalış yapmak istemeyen ancak sizinle birlikte tura katılmak isteyenlerin ücretlendirmesinin farklı olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Tur Takvimi
 • Tur Günleri : Her Gün
 • Tur Başlangıç ve Biti: 10:00 / 16:30
Ücrete Dahil Olanlar
 • İki kez dalış
 • Öğle yemeği (Sandviç)
 • Dalış ekipmanları
 • Dalış eğitimi
 • Sigorta
 • Türkçe ve Yabancı rehberlik hizmeti

Transfer Hizmeti (Marmaris merkez, Armutalan, Siteler Mahallesi ve İçmeler)

Turunç, Selimiye, Orhaniye, Bozburun ve bu gibi bölgelerden transfer hizmetimiz bulunmamaktadır.

Ücrete Dahil Olmayanlar
 •  Kişiye özel harcamalar / DVD ve Fotoğraflar
 • İçecekler
Sıkça Sorulan Sorular

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum? 

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)
 • Kredi Kartı  (E-bilet)

Daha önce dalış yapmış olmam gerekiyor mu?

 • Marmaris günlük dalış turu aktivitemiz için daha önceden dalış yapmış olmanız gerekmemektedir. Dalış turumuz tamamen amatör olarak dalış deneyimi yaşamak isteyenler için planlanmış bir aktivitedir.

MARMARİS GÜNÜBİRLİK DALIŞ TURU ÖNCESİ

Marmaris Günübirlik Dalış Turu öncesinde siz değerli misafirlerimizi kaldıkları yerden transfer araçlarımızla alıp, gün sonunda tekrar aynı yere bırakıyoruz. Dalış turları sezon boyunca devam etmekle birlikte Mayıs-Ekim ayları arasında hemen hemen her gün düzenli olarak gerçekleşmektedir.

Marmaris Günlük Dalış Turu, kahvaltınızın ardından 09:30’da başlayıp, akşam üzeri 16:00’da sona ermektedir. Yaklaşık 6 saatlik bir serüvene hazırsanız dalış turumuzun içeriğini ve detaylarına göz atmanızı öneririz.

MARMARİS GÜNÜBİRLİK DALIŞ TURU PROGRAMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Marmaris Günübirlik Dalış Turu programında dikkat edilmesi gereken bazı özel hususlar bulunmaktadır. Öncelikle dalış hocalarınızın uyarılarını ve sizden yapılması istenen şeyleri mutlaka dikkatle uygulayın. Şayet bir sorun oluşması durumunda kalabalık bir ekibe sahip dalış kadromuz, hemen duruma müdahale edecektir. Derinlik amatör dalış yapmak isteyenler için özel olarak belirlenmiştir. Çok fazla derin olmayacağından size verilen talimatlara uymanız yeterli olacaktır.

Tüm bunların yanında yaz aylarında en çok dikkat edilmesi gereken şeyleri de hatırlatmak istiyoruz. Güneş gözlüğünüzü, güneş kreminizi ve şapkanızı mutlaka yanınızda getiriniz. Üzerinize rahat şeyler giyiniz ve havlunuzu ve terliğinizi yanınıza almayı unutmayınız.

Marmaris Günübirlik Dalış turu suyun bol olduğu bir aktivite olduğundan elektronik eşyalarınızı yanınızda getirecekseniz de mutlaka korumak için önlem almanızı tavsiye ediyoruz. Yanınızda getirmeseniz de dalış yaptığınızda, su altı kamerasıyla profesyonel ekibimiz her anınızı kaydedeceğinden, tur bitiminde fotoğraf ve videolarınıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca aklınızdaki tüm sorular için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size yardımcı olmaktan zevk duyarız!


yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmadı.


hakan erenler