Marmaris Atv - Buggy Safari Turu


MARMARİS ATV - BUGGY SAFARİ TURLARI

Marmaris’in büyüleyici doğası, her yıl dünyanın pek çok yerinden gelen turistleri ağırlamasına neden olmakta. Şehre yaklaşıldığında tepeden görünen manzara, ziyaretçilerini hayretler içinde bırakırken, bitmesini istemeyeceğiniz bir tatilin başlangıcında olduğunuzu hatırlatacak sizlere.

Marmaris’i ilk kez görüyorsanız, bu beldenin kendine has bir atmosferinin olduğunu da hemen anlayacaksınız. Sadece denizin değil, çevresindeki yemyeşil doğa, şelaleler ve daha pek çok güzelliğin de sizleri beklediğini göreceksiniz.

Marmaris Atv - Buggy Safari Turu ise katılımcılarına doğanın derinliklerine doğru eşsiz bir yolculuk vadediyor. Eğlence, macera ve unutulmaz anlar sizleri bekliyor.

Tur Programı
 • Otel ya da belirlenen noktalardan safari alanına transfer.
 • Atv - Buggy Araçlarının Kısa Sürüş Eğitimi
 • Safari parkurlarında eğlence ve dolu dolu macera
Tur Takvimi
 • Tur Günleri : Her Gün
 • Tur Saatleri : 10:00 / 12:00 / 14:00 / 16:00
 • Tur Zamanı : 2 saat
Ücrete Dahil Olanlar
 • Eğitim
 • Safari Ekipmanları
 • Sigorta
 • Türkçe ve Yabancı rehberlik hizmeti
 • Transfer Hizmeti (Marmaris merkez, Armutalan, Siteler Mahallesi ve İçmeler)

Turunç, Selimiye, Orhaniye, Bozburun ve bu gibi bölgelerden transfer hizmetimiz bulunmamaktadır.

Ücrete Dahil Olmayanlar
 • Kişiye özel harcamalar
 • DVD - Fotoğraflar
 • İçecekler
Sıkça Sorulan Sorular

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum? 

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)
 • Kredi Kartı  (E-bilet)

Atv - Buggy Safari turuna çocuklarımla katılabilir miyim?

 • Safari turumuzda yaş sınırı bulunmaktadır. Bu durum tamamen güvenlik amaçlıdır. 14 yaşından küçüklerin tura katılamamaktadır. Anlayışınız için teşekkürler.

Atv - Buggy Safari Tur programınıza tek kişi katılırsam tanımadığım birisi yanımda oturur mu?

 • Tek ve çift kişilik program fiyatlarımız ayrı olarak belirtilmiştir. Tek kişilik seçim yaptığınızda, seçtiğiniz araçlarda yalnız siz olursunuz. Güvenlik ve diğer nedenlerden dolayı maalesef tanımadığınız bir başkası yanınıza oturamaz.

MARMARİS ATV/BUGGY SAFARİ TURU ÖNCESİ 

Marmaris Atv  - Buggy Safari Turuna katılmak istediğinizde nelerle karşılaşacağınız konusunda sizleri bilgilendirmek istiyoruz.  Gün içerisinde farklı saatlerde katılabileceğiniz safari programımız öncesi misafirlerimiz otellerinden ya da belirlenen noktalardan özel araçlarımızla alınır ve safarinin yapılacağı parkurun başlangıç alanına getirilir. 

Burada yer alan tecrübeli eğitmenlerden almanız gereken eğitimler titizlikle verilir ve Atv -Buggy Safari macerasında kullanacağınız malzemeler sizlere teslim edilip, bunları nasıl kullanacağınız anlatılır. Macerayı içinizde hissederken gülücükler saçacağınız Atv - Buggy Safari Turu bitiminde tekrar misafirlerimizin alındıkları noktalara transferleri gerçekleşir ve seçeceğiniz bir sonraki tura kadar sizlere veda edilir.

MARMARİS ATV - BUGGY SAFARİ TURU DETAYLARI 

Gelelim ATV - Buggy Safari turu detaylarına. Parkur alanında eğitmenlerimizden alığınız bilgilerin ardından artık sürüşe hazır olacaksınız. Doğanın derinliklerine doğru araçlarınızı sürecek, ister arkadaşlarınızla birlikte konvoy halinde ilerleyip, ufak yarışlar bile yapabileceksiniz. 

Atv - Buggy Safari Turunun heyecan dolu bir aktivite olmasının nedeni, araçların zor arazi koşullarına uygun olması. Çamurlu yollar, şelaleler, dereler içerisinden geçerken üzerinize sıçrayan doğanın ahenginde bir hayli kirlenecek olsanız da, doğada kirlenmenin şehirdeki kirlenmeden farklı olduğunu hemen anlayacaksınız. 

Tüm bunları denizden gelen meltemi içinize çekerken yapacak, çam ağaçlarının kokusunda ve  enfes manzaralar eşliğinde tatilinize unutulmayacak anlar katacaksınız. Safari turumuzda pek çok sürpriz de sizleri bekliyor olacak.

MARMARİS ATV / BUGGY SAFARİ TUR PROGRAMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Atv  - Buggy Safari turlarımız araçlarla engebeli yollar üzerinde yapıldığından güvenliğiniz son derece önemlidir. Hem kendi güvenliğiniz, hem de konvoydaki diğer misafirlerimizin güvenliği için eğitmenlerimizin parkura başlamadan önce sizlere aktardığı bilgilere uymanız gerekmektedir.

Ormanın içerisinde yolculuk yapacağız, ancak bilmelisiniz ki Marmaris sezon boyunca sıcak bir iklime sahip olduğundan ve yer yer güneşe maruz kalabileceğinizden dolayı, güneş gözlüğünüzü, güneş kreminizi ve  şapkanızı yanınıza almanızı tavsiye ederiz.

Yollar çamurlu ve ıslak olacağından eğlenceyi sonuna kadar yaşamak istiyorsanız, aman en güzel kıyafetlerinizi giyip gelmeyin. Bizim tavsiyemiz kirlenmesinde sorun olmayacak olan mayo, şort, t-shirt gibi kolay temizlenebilir giysiler giymeniz olacaktır.

Atv - Buggy Safari Turuna katılıp maceradan ve eğlenceden uzak kalmak istemeyen ancak araç kullanamayan ya da kullanmak istemeyen misafirlerimize ise profesyonel ekiplerimizin yardımıyla çözüm buluyoruz.

"Maceraya eğlence katmak için, biraz kirlenmek güzeldir." 

Ayrıca aklınızdaki tüm sorular için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size yardımcı olmaktan zevk duyarız!


yorumlar (1)

 • Marmaris Atv - Buggy Safari Turu
  Marmaris Atv - Buggy Safari Turu06-06-2021
  Marmaris Atv - Buggy Safari TuruBuket Bozkurt
  Aşırı eğlenceli bir deneyimdi. Hiç pişman olmayacaksınız. Gittikçe gitmek isteyeceksiniz.
hakan erenler