FETHİYE GÜNÜBİRLİK DALYAN TURU

Fethiye Günübirlik Dalyan Turu aktivitesi ile çıkmış olduğunuz Fethiye tatilinizde, Fethiye’ye oldukça yakın olan Dalyan’ı ziyaret ediyoruz. Dalyan sazlıklarında geçireceğiniz muhteşem anlarla dolu olan Fethiye Dalyan Turu boyunca, tepelere kazınmış kral mezarlarının büyüsüne kapılacak, çamur banyosuyla eğlenirken cildinize nefes aldıracak ve İztuzu plajının muhteşem görselliğinde Fethiye’nin başka zenginliklerine yelken açacaksınız.

Fethiye Dalyan turu süresince Dalyan ve etrafında geçireceğiniz zamanları fotoğraflamaya doyamayacaksınız. Köyceğiz ile Akdeniz’i bir araya getiren kanal üzerinde yer alan Dalyan, Fethiye’ye oldukça yakın mesafede olduğundan dolayı, Fethiye çıkışlı günübirlik Dalyan tekne turları ile sezon boyunca pek çok yerli ve yabancı turisti bir araya getirir. 

Fethiye günübirlik Dalyan turu ile başlayacak olan Dalyan tekne turunda, bir çok farklı güzelliğe uğrayıp, meşhur Caretta Carettalar'ın mekanına yolculuk yapacaksınız. Dalyan doğasının insanlığa sunduğu görsel güzelliği, Fethiye Dalyan Turu ile unutamayacaksınız. 

Tur Programı
 • Otel veya bulunduğunuz noktadan tekneye transfer
 • Dalyan Tekne Tur Başlangıcı
 • Kaunos Kral Mezarları ve sazlıklar arasında yolculuk
 • Çamur banyosu
 • Öğle yemeği
 • İztuzu Plajı
 • Fethiye’ye dönüş
 • Otel Transferi
Tur Takvimi
 •  Tur Günleri:Pazartesi-Çarşamba-Perşembe-Cumartesi
 •  Tur Başlangıç:08:00
 •  Tur Bitiş:19:00
Ücrete Dahil Olanlar
 • Öğle yemeği (Izgara tavuk, makarna, salata)
 •  Sigorta
 •  Türkçe ve Yabancı rehberlik hizmeti
 •  Transfer Hizmeti 
Ücrete Dahil Olmayanlar
 •  Kişiye özel harcamalar
Sıkça Sorulan Sorular

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum? 

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)
 • Kredi Kartı  (E-bilet)

Fethiye Günübirlik Dalyan Turu Öncesi

Fethiye Günübirlik Dalyan Turu öncesinde, Dalyan Turuna nasıl katılacağınız konusunda bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle Fethiye Günübirlik Dalyan Tur gününü belirlediyseniz, web sitemiz üzerinden ön rezervasyon yapabilirsiniz. Kaldığınız yer ile ilgili bilgileriniz alınır ve Fethiye Dalyan Turu için ön rezervasyonunuz oluşturulur. Üstelik herhangi bir ön ödeme de sizlerden talep edilmez. Ödemeyi Fethiye Günübirlik Dalyan Tur gününde yapabilirsiniz.

Fethiye Günübirlik Dalyan Turu başlamadan önce, siz değerli misafirlerimizin belirtmiş olduğu otellerden, konforlu araçlarımızla Dalyan Turu başlangıç noktasına transferi gerçekleştirilir. Fethiye Dalyan Turu fiyatına, özel araç transferi de dahildir. 

Dalyan turu bitiminde tekrar aynı şekilde otelinize transferiniz gerçekleşir. Fethiye günübirlik Dalyan turu ile siz sadece keyfinize bakın, geri kalan detayları bize bırakın.

Fethiye Dalyan Turu Program Detayları

Fethiye Dalyan Turu, Fethiye tatilinizi zenginleştiren bir günübirlik aktivitedir. Fethiye’den kalkan klimalı ve donanımlı otobüslerimiz içerisinde, kısa bir kara yolculuğunun ardından Dalyan ilçesine ulaşacaksınız. Fethiye’den Dalyan’a uzanan yolculuğunuz sırasında deneyimli tur rehberlerimiz, Fethiye Dalyan Turu ile ilgili tüm detayları sizlerle paylaşacak ve bölgenin yapısı hakkında bilgiler verecek.

Dalyan’a ulaştığınızda, sizleri buradaki Dalyan tur teknelerine alacağız. Fethiye günübirlik Dalyan Turu ise tam olarak bu noktada başlamış olacak. Dalyan ve çevresini keşfetme imkanı bulacağınız Dalyan Tekne Turu ile eğlenceli ve görsel şölenlerle dolu bir günün keyfini süreceksiniz.

Fethiye Günübirlik Dalyan Turu, herkes teknelere bindikten sonra başlayacaktır. Son derece güvenli olan Dalyan tekne turunda ilk olarak gözünüze, tepeye yaslanmış şekilde tüm manzarayı gözetleyen meşhur Kral Mezarlarının olduğu Kaunos Antik Kenti ilişecek. Şifalı sular üzerine kurulan antik kent, aynı zamanda çamur banyolarıyla da ünlü.

Dalyan çevresinin sükut içerisinde kıvrılan nehrinin etrafı sazlıklarla doludur. Dalyan Tekne turu ile başlayan yolculuğunuzda sazlıkların arasında ilerlerken, sülfür zengini sularda rahatlayabilir, şifalı çamurlarla kaplanıp, sevdiklerinizle birlikte eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Dalyan nehri üzerindeki bu çamur banyolarının Hollywood ünlüler uğrak yerlerinden biri olduğunu belirtmek istiyoruz. 

Fethiye günübirlik Dalyan turu fiyatına dahil olan öğle yemeği molası verilecek ve Fethiye Günübirlik Dalyan Turu süresince geçireceğiniz harika vakitlerin ardından, zamanın kendini göstermeden günün başlangıcından uzaklaşması nedeniyle son durağımız olan İztuzu Plajı sahiline doğru yol alacaksınız. Dalyan nehri ve çevresindeki masalsı güzelliği, fotoğraf makinelerinin anı depolarında saklanırken, Caretta Caretta yaşam alanı olarak bilinen dünyaca ünlü İztuzu Plajı sizleri bekliyor olacak.

İztuzu Plajı, mavi bayraklı tertemiz berrak sularıyla sizi karşılarken, çevresinde beliren yamaçlar bölgeye muhteşem bir doku katmaktadır. Fethiye Günübirlik Dalyan Turu programının en sevimli yaratıkları olan üzerken Caretta Carettalara da, yüzerken mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir. Kaplumbağaların oldukça iyi korunduğu İztuzu Plajında, Caretta Carettaların yuvalarını da görme fırsatı bulacaksınız. Kimbilir, belki de kaplumbağalarla yüzme şansını da yakalayabilirsiniz.

Fethiye Günübirlik Dalyan Turu Veda Vakti

Fethiye günübirlik Dalyan turu ile geçireceğiniz harika günün sonunda İztuzu plajını terkedip Fethiye’ye doğru yola çıkacaksınız. Kısa ve konforlu bir yolculuğun ardından, sizleri almış olduğumuz noktalara transfer araçlarımızla bırakıp, günün tüm izleriyle birlikte sizlerle vedalaşacağız.

İyi bir tatil, karşılıklı mutlulukla mümkündür. Sizleri en iyi şekilde ağırlamak ve yüzünüzde gülücükler yaratmak, bizler için işimizi doğru yaptığımızın kanıtıdır. 


Ayrıca aklınızdaki tüm sorular için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size yardımcı olmaktan zevk duyarız!


yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmadı.


hakan erenler