FETHİYE ATV SAFARİ TURU

Fethiye Atv Safari Turu programımız ile Fethiye’nin eşsiz doğa güzelliklerinin arasında, macera ve adrenalin dolu bir gün bekliyor sizleri. Akdeniz bölgesinin batısında yer alan Fethiye, her yıl on binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. 

Fethiye Atv Safari turuna katıldığınızda, Çam ormanlarıyla süslü Fethiye yamaçlarındaki ulaşılması zor köşeleri görebilecek, yaşamın tüm renklerini yerinde keşfetme fırsatı bulacaksınız.

Tatilinizin birkaç saatini farklı bir aktivite ile süslemek isteyenlerin tercihi olan Fethiye Atv Safari Turu misafirlerine; çamurlu yollar, dar geçitler, harika manzaralar ve doyasıya eğlence vadetmektedir.

Sevdiklerinizle ya da tek başınıza Atv Safari turuna katılabilir, derelerin üzerinden geçerken sıçrattığınız suların ortasında zamanı durdurabilirsiniz. Fethiye Atv Safari turu, hem eğlenceli, hem de bulunduğunuz tatil beldesini ayrıntılı olarak keşfetmeniz için öğretici bir aktivite olarak tatilcilerin en beğendiği seçenekler arasında yer almaktadır.

Tur Programı
 • Otel ya da belirlenen noktalardan safari alanına transfer
 • Atv Safari Eğitimi
 • Safari parkurlarında eğlence ve dolu dolu macera

Tur Takvimi
 • Tur Günleri:Her Gün
 • Tur Saatleri :10:00 / 12:00 / 14:00 / 16:00
 • Tur Zamanı: 2 saat
Ücrete Dahil Olanlar
 •  Eğitim
 •  Safari Ekipmanları
 •  Sigorta
 •  Türkçe ve Yabancı rehberlik hizmeti
 •  Transfer Hizmeti
Ücrete Dahil Olmayanlar
 • Kişiye özel harcamalar
 • DVD - Fotoğraflar

Sıkça Sorulan Sorular

Atv / Buggy Safari turuna çocuklarımla katılabilir miyim?

 • Safari turumuzda yaş sınırı bulunmaktadır. Bu durum tamamen güvenlik amaçlıdır. 14 yaşından küçüklerin tura katılımı sağlanamamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 Atv Safari Tur programına tek kişi katıldığımda tanımadığım birisi yanımda oturur mu?

 • Tek ve çift kişilik program fiyatlarımız ayrı olarak belirtilmiştir. Tek kişilik seçim yaptığınızda, seçtiğiniz araçlarda yalnız siz olursunuz. Tanımadığınız bir başkası yanınıza oturamaz.

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum? 

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)
 • Kredi Kartı  (E-bilet)

Fethiye Atv Safari Turu Hazırlık Aşaması

Fethiye Atv Safari Turu öncesinde misafirlerimizi, tam teşekküllü transfer araçlarımızla günün belirlenmiş olan saatlerinde otellerinden alıyor ve etkinlik alanına ücretsiz olarak getiriyoruz. Atv Safari turunun yapılacağı alana gelirken, turun size neler vadedeceğini de az çok anlamış olacaksınız. Fethiye Atv Safari Turu oldukça güvenlidir. Atv araçlarını kullanmak için herhangi bir ehliyet ya da belge gerekmemektedir. Yalnızca 14 yaşından küçükler, Atv Safari turuna katılamamaktadır. Bu durum da güvenliğinizin bir parçasıdır.

Atv Safari Turu öncesinde etkinlik alanına getirilen misafirlerimiz, eğitmenlerimiz tarafından karşılanır. Daha sonra konusunda oldukça deneyimli olan ve Atv Safari turu boyunca güvenliğinizden sorumlu olan eğitmenlerimiz, sizlere Atv ekipmanları ve Atv kullanımı ile ilgili tüm bilgiyi detaylı bir şekilde verecektir. Tur öncesindeki bu eğitim sırasında, Atv sürüş testi yapılacak ve aracınıza iyice alışmış olacaksınız. Bundan sonrası toprak yollar, akıştan bir an olsun ayrılmayan dereler ve güneşin her daim yol gösterdiği düzlükler üzerinde keyifli bir Atv Safari Turu sizleri bekliyor olacak.

Fethiye Atv Safari Turu Detayları

Firmamız tarafından belirlenmiş olan Fethiye Atv Safari Tur saatlerinden herhangi birini tercih edip, gün içerisinde rahatlıkla bu tura katılabilirsiniz. Atv Safari Turu ile zor arazi kolullarında Atv araçlarımızı süreceğimizden dolayı, bölgenin en nadide yerlerinden geçip, bazen nehirleri takip edecek, bazen zamanın aşındırdığı patika yolları arayacak, bazen de tepelere çıkıp aşağıda uzanan masmavi denizin doğayla uyumunu seyre dalacaksınız.

Fethiye Atv Safari Turu ile sürüşe hazırlık aşamasının ardından maceraya doğru motorlarınızı çalıştırdığınızda, kontrol sizde olacağından, doğanın her anını paylaşıyor olacaksınız. Ayrıca Atv Safari Turunu eğlenceli yapan en önemli kısmı ise kirlenmek olacak. Bunu Atv Safari araçlarıyla hareket edip doğanın kalbine indiğinizde daha net anlayacaksınız. Doğanın tozlu parkurlarında Atv Safari araçlarınızla ilerlerken, şehir hayatının tersine, kirlenmek ve bolca da ıslanmak emin olun size iyi gelecek. 

Gelelim Atv / Buggy Safari turu detaylarına. Parkur alanında eğitmenlerimizden alığınız bilgilerin ardından artık sürüşe hazır olacaksınız. Doğanın derinliklerine doğru araçlarınızı sürecek, ister arkadaşlarınızla birlikte konvoy halinde ilerleyip, ufak yarışlar bile yapabileceksiniz.

Fethiye Atv Safari Turu içerisindeki birbirinden güzel etapları, çevrenizde sizin gibi Atv Safari Turuna katılan turistler ile birlikte yapacağınızdan dolayı, sosyalleşmenin ve güvenli bir yolculuğun da tadına varacaksınız. İnsanlığın hala eğlenebilmek için Atv Safari Turu gibi eğlencelerin peşinden gidebilmesinin keyfini, hep birlikte doya doya yaşayacaksınız.

Fethiye Atv Safari Tur Programında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fethiye Atv Safari Turu içerisinde, engebeli yollar, suların geçtiği dereler ve yüksek tepeler olacağından güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Hem sizin, hem de Atv Safari Turuna katılan diğer misafirlerimizin emniyetli bir şekilde turu tamamlaması, eğlenceyi ve adrenalini de pürüzsüz bir şekilde yaşamanızı sağlayacaktır. Bu nedenle;

 • Fethiye Atv Safari Turu boyunca, eğitmenlerimizin ve tur rehberlerimizin uyarılarını mutlaka dikkate almanız gerekmektedir. Fethiye’nin sezon boyunca güneşle teması kesilmediğinden, Atv Safari Turuna gelirken yanınıza güneş kreminizi ve güneş gözlüğünüzü almanızı öneririz. 
 • Fethiye Atv Safari Turu etkinliği, bolca ıslaklık ve bolca çamur olacağından rahat şeyler giymenizi öneriyoruz. Bizim tavsiyemiz yanınıza yedek kıyafetler alıp Atv Safari araçlarında bulundurmanız.
 • Elektronik aletlerinizi getirecekseniz dahi, Atv Safari Turunun sulak ve tozlu yollarında zarar görmemesi için koruyucu kılıflara koymanız yararınıza olacaktır. Unutmayın ki, önceden alınan önlemler, Fethiye Atv Safari keyfini o denli artıracaktır.
 • Atv Safari Turuna katılmak isteyen ancak araç kullanmak istemeyen misafirlerimiz, sevdikleriyle birlikte aynı Atv Safari aracına binebilir, ya da ekiplerimize bu durumu belirterek çözüm bulabilir. Atv Safari aracını kullanmayan konuklarımızdan daha az ücret talep edilmektedir.

Her şey tamamsa, Fethiye Atv Safari Turu için kirlenmeye ve eğlencenin doruklarında gezinmeye hazır olun.

Ayrıca aklınızdaki tüm sorular için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size yardımcı olmaktan zevk duyarız!


yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmadı.


hakan erenler