BODRUM ATV SAFARİ TURU

Bodrum Atv Safari Turu, Bodrum’un çevresindeki doğal alanlar içerisinde geçireceğiniz eğlence dolu bir gün sunuyor misafirlerine. Bodrum’un her köşesi ayrı bir güzelliğe sahip olduğundan ve tüm ilçelerden bağımsız olarak kendi adını taşıyan Bodrum yarımadası içerisinde bulunduğundan, farklı iklimini korumakta ve Bodrum’un her noktası ayrı bir heyecan yaratmaktadır.

Baharın gelişiyle birlikte Bodrum’un her tarafında açmaya başlayan çiçeklerin kokusunu duyabileceğiniz Bodrum Atv Safari Turu ile begonvillerle süslü yollarında ilerlerken, doğanın bahşettiği tüm güzellikleri deneyimleme fırsatı bulacaksınız.

Maceranın ve adrenalinin sıcacık gülümsemeler ve kahkahalar eşliğinde ruhunuza işleyeceği Bodrum Atv Safari turu detaylarına girmeden önce, sizleri nelerin beklediğini kısaca anlatmak istiyoruz.

Eğlenceye hazırsanız başlayalım.

Tur Programı
 • Otel ya da belirlenen noktalardan safari alanına transfer
 • Atv Safari Eğitimi
 • Safari parkurlarında eğlence ve dolu dolu macera
Tur Takvimi
 • Tur Günleri: Her Gün
 • Tur Saatleri: 14:00
Ücrete Dahil Olanlar
 • Eğitim
 • Safari Ekipmanları
 • Sigorta
 • Türkçe ve Yabancı rehberlik hizmeti
 • Transfer Hizmeti
Ücrete Dahil Olmayanlar
 • Fotoğraflar - Videolar
 • Kişiye özel harcamalar
Sıkça Sorulan Sorular

Atv -  Buggy Safari turuna çocuklarımla katılabilir miyim?

 • Safari turumuzda yaş sınırı bulunmaktadır. Bu durum tamamen güvenlik amaçlıdır. 14 yaşından küçükler, tura katılamamaktadır. Anlayışınız için teşekkürler.

Atv - Buggy Safari Tur programınıza tek kişi katılırsam tanımadığım birisi yanımda oturur mu?

 • Tek ve çift kişilik program fiyatlarımız ayrı olarak belirtilmiştir. Tek kişilik seçim yaptığınızda, seçtiğiniz araçlarda yalnız siz olursunuz. Tanımadığınız bir başkası yanınıza oturamaz.

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum? 

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)
 • Kredi Kartı  (E-bilet)

Bodrum Atv Safari Turu Öncesi Hazırlıklar

Bodrum Atv Safari Turu öncesinde ne gibi aşamların olduğunu ve sizlere ne gibi hizmetler sunduğumuzdan bahsetmek istiyoruz.

Şayet web sitemiz üzerinden ya da iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak Bodrum günübirlik Atv Safari turuna katılmak istediğinizde, ilk olarak ön rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Sizlerden ön ödeme talep edilmeyen ön rezervasyonun ardından, tatilinizi yapacağınız günün gelmesini sabırsızlıkla bekleyeceğinizden eminiz.

Bodrum Atv Safari Tur günü nihayet geldiğinde, ön rezervasyon sırasında belirtmiş olduğunuz bilgiler ışığında otelinizden özel araçlarımızla sizleri alıyoruz ve Atv Safari Turu başlangıç noktasına transferinizi gerçekleştiriyoruz. Bodrum Atv Safari Turu bitiminde ise tekrar lüks ve konforlu klimalı araçlarımızla siz değerli misafirlerimizi otellerinize bırakıyor ve tatilinizin bir sonraki aşamasında buluşmak üzere sizlere veda ediyoruz.

Bu vedaların bir son olmaması için çok çalıştığımızdan, diğer günlük tur seçeneklerimizin detaylarına da, web sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Eğitim Şart!

Bodrum Atv Safari Turu boyunca, Atv araçlarının üzerinde gezinecek ve Atv araçlarını kullanan yine siz olacaksınız. Bu nedenle Bodrum Atv Tur başlangıç noktasına geldiğinizde eğitmenlerimiz tarafından sıcak bir şekilde karşılanacak ve Atv Safari araçlarının kullanımına dair kısa bir eğitim alacaksınız.

Alacağınız bu kısa eğitim size, Atv Safari araçlarını sürmenin ne kadar kolay ve keyifli olduğunu gösterecek. Güvenlik ve diğer kontrollerin ardından Bodrum Atv Safari Turuna artık hazır olacaksınız ve bundan sonrasında zamanı harika anılarla dolduracaksınız.

Bodrum Atv Safari Tur Programı

Bodrum Safari Tur programı, 20 kilometrelik parkur içerisinde yapılmaktadır. Bodrum Atv Safari Turu, Çamlık Köyü çevresindeki yoğun çam ağaçlarıyla ve sularla kaplı yollarda geçmekte olup, gün boyunca ıslanacak, çamurlara bulanacak ve kahkaha seslerinin ormanın içindeki yankısıyla eğlenceyi doyasıya yaşayacaksınız.

Bodrum’un en yoğun ormanlık alanlarından birinde yolculuk ederken, etraftaki kuşları izleyecek, doğanın farklı oluşumlarına tanıklık edeceksiniz. Bodrum’un mis gibi orman kokusunu içinize çekerken bol bol çamurlara bulanacaksınız. Atv Safari araçlarını kullanırken kendinizi doğanın içerisinde keşfe çıkmış gibi hissederken, grup halinde çıkacağınız keşifte sosyalleşecek, farklı düşüncelere sahip insanların aynı çatı altında ne kadar eğlenebildiğine belki de şaşıracaksınız.

Güneşin ağaçların arasından ısıttığı yemyeşil alanları Bodrum Atv Safari Turu ile dolaşırken, yorulacak, ancak neşenizi hiçbir şekilde kaybetmeyeceksiniz.

Bodrum Atv Safari Tur programımızın ilk yarım saati At Safari sürüşü ile gerçekleşecek. Yarım saat sonunda alışık olmadığınız araçlarınızda biraz yorulacağınızdan, dinlenmek için mola vereceğiz. Mola esnasında araçlarınızda ya da çevrenin güzellikleri arasında fotoğraf çekebilir, sevdiklerinizle doğanın her anını sevgiyle ve barışla yaşayabilirsiniz.

Daha sonra Bodrum Atv Safari turumuz, kalan parkuru tamamlayarak sona erecek ve geriye harika anılar, keyifli anlar ve kirlenmiş kıyafetler kalacak.

Bodrum Atv Safari Turunda Bilmeniz Gereken Önemli Noktalar

Bodrum Atv Safari Turu, tozlu yollar, sulak alanlar ve doğanın kalbinde önümüze çıkan ufak engellerle süslü bir yolculuktur. Bu nedenle turunuzun güvenli ve bir o kadar da eğlenceli geçmesi için bazı öncelikleri ve bilgileri sizlere belirtmek istiyoruz

 • Tozlu yollarda sürüş yapacağımızdan, yanınızda buff ve bunun gibi ağzınızı kapatacak önlemler almanız yolculuğunuzu daha da keyifli hale getirecektir.
 • Yanınızda mutlaka güneş gözlüğü ve kirlenmesinden korkmayacağınız kıyafetler getirmenizi tavsiye ederiz.
 • Bodrum Atv Safari Turu fiyatları tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere değişmektedir.
 • Atv Safari aracınızı rahat kullanabilmeniz için ayakkabı giymenizi tavsiye ediyoruz. Güvenliğiniz açısından da bu durum önemlidir.
 • Doğayı resmedeceğiniz fotoğraf makineleriniz ya da elektronik aletleriniz için koruma önlemleri almayı unutmayın. Zira hassas olan elektronik aletleriniz su ve toz içerisinde yıpranabilir.
 • Eğitmenlerimizin uyarılarını ve yönlendirmelerini dikkate almanızı rica ederiz

Ayrıca aklınızdaki tüm sorular için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size yardımcı olmaktan zevk duyarız!


yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmadı.


hakan erenler