ANTALYA JEEP SAFARİ

Antalya Jeep Safari Turu aktivitesi ile Antalya’nın yamaçlarında keyifli bir yolculuk hazırladık sizlere. Toros dağlarının görkemli atmosferi ve bol oksijen kaynaklarıyla bürünmüş tepelerindeki köyleri ziyaret edip, irili ufaklı şelalelerin arasında gezinecek, Antalya’nın denize uzak kesimlerindeki farklı güzelliklere kolayca erişebileceksiniz.

Her yıl Türkiye’nin çok farklı yerlerinden Antalya’ya akın eden turistlerin en sevdiği etkinliklerden biri olan Antalya Jeep Safari Turu ile Antalya doğasının kalbine doğru ilerleyecek, yeşillikler arasında geçen zamanın işleyişini değiştireceksiniz.

Tur Programı
 • Tur Öncesi Transfer
 • Yumaklar Köyünde Bir Gezi
 • Öğlen Yemeği 
 • Uçansu Şelalesi
 • Otellere Dönüş Zamanı
Tur Takvimi
 • Tur Günleri:Salı-Perşembe-Cuma-Cumartesi
 • Tur Başlangıç:08:30/16:00
Ücrete Dahil Olanlar
 • Otel Transferi
 • Öğle Yemeği
 • Sigorta
 • Türkçe ve Yabancı rehberlik hizmeti
Ücrete Dahil Olmayanlar
 • Kişiye özel harcamalar
 • İçecekler
 • Su Tabancaları
 • Fotoğraflar & Videolar
Sıkça Sorulan Sorular

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum?

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)
 • Kredi Kartı  (E-bilet)

Antalya Jeep Safari Turu Hazırlık Aşaması

Antalya Jeep Safari Turu boyunca, bu kez deniz kenarından değil de, arazi yollarına Jeeplerimizi sürecek, toza bulanan rotalardaki dereleri aşıp köy yollarında ilerleyeceğiz. Antalya’nın şirin köylerindeki sıcacık insanlarla sohbet edip bölgenin doğal ürünlerinden tadacak, merkezden uzaklaştıkça değişen coğrafyanın insana olan etkisinin farkına varacaksınız.

Günübirlik Jeep Safari Turu öncesinde sizlere, Antalya Jeep Safari Turu öncesinde yapacağınız hazırlıklara katkı amacıyla bir kaç hatırlatmada bulunmak istedik;Antalya Jeep Safari Turu süresince güneş, ağaçların arasından da olsa bizi sarmalayacağından, şapka, güneş gözlüğü ve kreminizi yanınıza almayı unutmayın.

Rotalar üzerinde, Uçansu Şelalesi gibi duraklar olacağından ve bir hayli kirlenip ıslanacağınızdan, yanınızda mayo ve havlu getirmenizi öneriyoruz.Elektronik aletlerinizi mutlaka dış koşullardan koruyucu kılıflar içerisinde saklamanızı tavsiye ediyoruz.

Tur Başlangıç Noktasına Ulaşım Rahatlığı

Antalya Jeep Safari günü geldiğinde, sizleri ön rezervasyon sırasında belirtmiş olduğunuz otelinizden alıp, tur başlangıç noktasına özel araçlarımızla ulaşımınızı gerçekleştiriyoruz. Antalya Jeep Safari Turu fiyatına dahil olan transfer hizmetimiz sayesinde, odağınızın daima eğlence üzerinde olmasını istiyoruz.

Jeep Safari Güvenliği

Jeep Safari Turu öncesi, Antalya Jeep Safari Turunun başlayacağı noktalara tüm misafirlerimizin ulaşımı sağlandığında, eğitmenlerimiz sizleri karşılayacak ve Jeep Safari turu ile ilgili detayları sizlerle paylaşacak. Tur içerisindeki gidilecek noktalardan, jeep üzerindeki güvenliğin sağlanması konularında edindiğiniz bilgilerin ışığında Antalya Jeep Safari Turuna başlamak için hazır olacaksınız.

Antalya Jeep Safari Turu Detayları

Antalya Jeep Safari Turu ile Torosların eteklerindeki yollarda eğlencenin tadına varacak, doğal güzelliklerin büyüsüne kapılıp çocuklar gibi şen olacaksınız. Doğada kirlenmenin keyfini yaşarken, Antalya’nın iç kesimleriyle tanışacak, etraftaki canlı türlerini izleyip fotoğraf çekmek için sabırsızlanacaksınız.

Yumaklar Köyü

Antalya Jeep Safari Turu başlangıç noktamız Yumak Köyü olacak. Denizden yüksekliği yaklaşık 1 km olan Yumaklar Köyünde mola verildiğinde, aşağıya uzanan manzarayı içinize çekecek, çevredeki kahvelerde oturup ahaliyle sohbet edeceksiniz. Antalya’nın mütevazi yaşamlarını yakından tanıyacağınız Antalya Jeep Safari Turu içerisindeki şirin bir köy olan Yumaklar Köyünde acıktığınızı hissedecek, yola çıkmanın vaktinin geldiğini anlayıp diğer güzelliklere doğru gitmek üzere hazırlanacaksınız.

Geleneksel Lezzetler

Antalya Jeep Safari Turunun devamında bölgenin kültürünü yansıtan özel sofralarına oturup, harika bir öğle yemeği yiyeceksiniz. Turun devamında enerjinizin yüksek olması gerektiğini bildiğimizden, karnınızın iyice doyduğuna emin olduktan sonra çayınızı ve kahvenizi içip yola devam edeceksiniz.

Uçansu Şelalesi

Toros Dağları, Türkiye’nin en önemli kaynaklarından biridir aynı zamanda. Antalya Jeep Safari Turu boyunca eteklerinden ayrılmayacağımız Toros Dağları ve çevresindeki doğal oluşumları ve canlı çeşitliliğini gördüğünüzde adeta büyüleneceksiniz.Günlük Antalya Jeep Safari Turunun bu güzide durağında mola verdiğimizde, Uçansu Şelalesi gözlerinizin önünde hareketli bir tablo gibi duracak ve bir süre hareketsiz bir şekilde bu doğal güzelliği seyre dalacaksınız.Uçansu Şelalesi, 30 metre yükseklikteki kaya oluşumunun üzerinden, arkasına ve çevresine aldığı yeşilliklerle kendini süsleyip aşağıda oluşan küçük gölete doğru yavaş yavaş düşmektedir. Tepeden aşağı ağır ağır süzüldüğünden dolayı Uçansu Şelalesi ismini almış olduğundan, çevresinde adeta bir rüya hissiyatı yaratır.Uçansu Şelalesinde yüzebilir, fotoğraf çekip sevdiklerinizle birlikte bu derin duygular yaratan atmosferde, zamanı istediğiniz kadar yavaşlatabilirsiniz.

Engebeli Yollar - Adrenalin Dolu Heyecanlar

Antalya Jeep Safari Turu programımızın son durağı olan .Uçansu Şelalesini ziyaret ettikten sonra tekrar yola çıkacağız. Jeep üzerinde oyunlar oynayacak, su tabancalarıyla eğlenceli savaşlar yapacaksınız.Derelerin yolları kapladığı alanların üzerinden geçerken, doğayla kirlenmenin kirlenmek olmadığını keşfedecek, çamurlara aldırmadan ilerleyeceğiniz ormanda, özümüzün oluştuğu koşulları yeniden yaşayacaksınız.

Maceraya Veda

Antalya Jeep Safari Turu ile gün boyu yaşayacağınız macera ve adrenalin dolu zamanları geride bırakacak ve otelinize dönüp tatilinize kaldığınız yerden devam edebilmek için, Jeep Safari etkinliğine veda edeceksiniz.Türkiye’nin dört bir yanındaki Günlük Tur seçeneklerimizi, web sitemiz üzerinden inceleyebilir, sormak istediğiniz konularla ilgili iletişim numaralarımızdan bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Maceracı Ruhunuz Hiç Solmasın.

Ayrıca aklınızdaki tüm sorular için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size yardımcı olmaktan zevk duyarız!


yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmadı.


hakan erenler