Antalya Dalış Turu


ANTALYA DALIŞ TURU

Antalya Dalış Turu ile Antalya ve çevresindeki güzellikleri keşfedebilir, sualtı dünyasının nasıl bir yaşam döngüsüne sahip olduğunu anlayabilir ve yepyeni bir maceranın kollarına kendinizi rahatça bırakabilirsiniz.

Üstelik daha önce hiç dalış yapmamış olmanızın bir önemi yok. Antalya Dalış Turu aslında, hem tatilinin bir gününü Antalya'nın harika koylarında geçirmek, hem de hep hayalini kurduğu dalış keyfini derinden yaşamak isteyenler için hazırlanmıştır. 

Antalya tatilinizin bir gününü tüplü dalışa ayırarak, suyun altında nefes almanın keyfini ve sessizliğin hakimiyetini doyasıya yaşayın.

ANTALYA DALIŞ TURU -  CORONA (COVİD 19) ÖNLEMLERİ

Yaşadığımız yüzyılın en garip dönemlerinden birindeyiz. Tüm bu güzellikleri yaşayıp, bütün bir senenin yorgunluğunu üzerimizden atmak isterken, Corona virüsünden de korunmak zorundayız. Firmamız bu konuda kendi sorumluluğunu almakta ve sizlerin güvenliğini maksimum seviyede sağlamaktadır. Günlük tekne turu programı başlamadan ve başladıktan sonra bazı önlemler almak durumundayız. Bu önlemlerin hepsi, bilmelisiniz ki sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için alınmaktadır.

Teknelerimizin hepsi düzenli olarak gezilerimizden sonra dezenfekte edilmekte ve baştan aşağı temizlenmektedir. Tekneye alınmadan önce ateş ölçümü yapılmakta ve ‘Hayat Eve Sığar uygulamasından HES kodunuz taranmaktadır. Sosyal mesafeye, tekne turu boyunca dikkat edilmekte, gerekli önlemler alınmaktadır.

Mesafeli oturma düzenleri teknelerimizde belirlenmiş olup, %50 kapasite ile günlük tekne turlarımız gerçekleşmektedir. Her teknede dezenfektan ve gerekli ekipmanlar bulunmaktadır.

*Unutmayın ki hepimizin sağlığı aynı derecede önemlidir

Tur Programı
 • Transfer
 • Dalış Eğitimi
 • İlk Dalış
 • Öğle Yemeği
 • İkinci Dalış
 • Yüzme molaları
 • Geri Dönüş
Tur Takvimi
 • Tur Günleri:Her Gün
 • Tur Başlangıç ve Bitiş:09:00/17:00
Ücrete Dahil Olanlar
 • İki kez dalış
 • Öğle yemeği
 • Çay ve Kahve İkramı
 • Dalış ekipmanları
 • Dalış eğitimi
 • Sigorta
 • Türkçe ve Yabancı rehberlik hizmeti
 • Transfer Hizmeti
Ücrete Dahil Olmayanlar
 • Kişiye özel harcamalar
 • İçecekler
 • Fotoğraf ve Video Kayıtları
Sıkça Sorulan Sorular

Daha önce dalış yapmış olmam gerekiyor mu?

 • Antalya günübirlik dalış turu etkinliğimiz için önceden dalış yapmış olma şartı aranmamaktadır. Antalya Dalış Turu, tamamen amatör olarak dalış yapmak isteyenler için organize edilmiş bir aktivitedir.

Günlük tur ücretini nasıl ödüyorum?

Telefon ya da internet sitemiz üzerinden yaptığınız tur rezervasyonlarında sizlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuyoruz.

 • Nakit ödeme (tur gününden önce kurye ile basılı bilet teslimatı)
 • Havale / EFT (E-bilet)
 • Kredi Kartı  (E-bilet)

Ulaşım Kolaylığı

Antalya Dalış Turu deneyimini yaşamak istediğinizde yapmanız gereken şey çok basit. Web sitemiz üzerinden ya da iletişim kanallarımızdan ön rezervasyon yaptırarak dalış turuna rahatlıkla isminizi yazdırabilirsiniz. Ayrıca sizden rezervasyon sırasında ön ödeme de talep edilmez.

Antalya Dalış Turunun yapılacağı gün geldiğinde, sizleri otelinizden özel araçlarımızla dalış turu için kalkacak teknenin bulunduğu iskeleye transferinizi ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. 

Nefesinizi Tutmadan Su Altında Yaşamak

Antalya Dalış Turu günü gelip çattığında, iskeleye ulaşımınızın sağlanmasının ardından ilk olarak sizleri işinde uzman ve güleryüzlü dalış eğitmenlerimiz karşılar. Teknede yerinizi aldığınızda artık demir alma vakti gelir ve motorlar harika bir gün geçireceğiniz koylara doğru gitmek üzere çalıştırılır.

Dalış turunun yapılacağı koylara doğru ilerlerken, eğitmenlerimiz sizlere dalışın nasıl yapıldığı, suyun altında nasıl nefes alındığı ve basıncın ne şekilde eşitlendiği konularında bilgi verecek, dalış ekipmanlarının özellikleri hakkında detaylara girecek. Bu sırada eğitmenlerimizi çok dikkatli olarak dinlemenizi ve suyun altındaki işaret dilini iyice öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.

İlk Durak - İlk Dalış

İlk durağımız Kemer yakınlarındaki bir koy olacak. Antalya ve çevresinin güzelliklerinin etrafınızı sarmalayacağı dalış turu boyunca, tüplü dalış yapmakla kalmayacak, tertemiz ve kalabalığın olmadığı koylarda yüzüp, güneşlenip, sessizliğin ve zerafetin konforunu yaşayacaksınız.

Antalya Dalış Turunun bu ilk durağında, yol boyunca size verilen bilgiler ışığında, ekiple birlikte suyun altına doğru ilerlemeye başlayacaksınız. Antalya’nın berrak sularının derinliklerindeki canlılığa tanıklık edecek, aldığınız nefes ve çıkarttığınız baloncuklar dışında bir ses duymayacaksınız. 

Lezzetli Bir Mola

Antalya Dalış Turu fiyatlarına dahil olan ve düşen enerjinizi yenilemek için deneyimli aşçılarımız tarafından hazırlanan harika bir öğle yemeği sizleri bekliyor olacak. Lezzetli bir mola verip, çevrenin mavili yeşilli dokusunda karnınızı doyururken, anı yaşamanın unutulmaması gereken bir zorunluluk olduğunu tekrar anlayacaksınız.

İkinci Durak - İkinci Dalış

Yenilen öğle yemeğinin adından, Antalya Dalış Turunun ikinci durağına doğru yola çıkacaksınız. Denizin üzerindeki coğrafya ne kadar farklıysa, denizin altındaki coğrafya da o kadar farklı olduğundan, sizleri ikinci bir koya götürüp, buradaki farklı canlıları ve doğal oluşumları deneyimleyebileceksiniz.

İlk dalışında insan biraz endişe edebilir ancak ikinci dalışta artık kontrol tamamen sizde olacağından, denizin altında daha rahat hareket edecek ve eğitmenlerimizin yönlendirmesiyle su altının zenginliklerini farklı bir açıdan tecrübe etme fırsatı bulacaksınız.

Antalya Dalış Turunda Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Antalya Dalış Turu süresince harika bir vakit geçireceğinize ve daha önce hiç deneyimlemediyseniz farklı bir rüyaya dalacağınıza eminiz. Ancak Antalya Dalış turu özellikli bir aktivite olduğundan güvenliğiniz ve daha rahat bir tecrübe edinebilmeniz için sizlere birkaç önemli bilgi vermek istiyoruz.

Eğitmenlerimizin size verdiği bilgilerin dışına çıkmayın. Özellikle su altındaki işaret dilini dikkatle öğrenmeye çalışın. 12 yaşından küçüklerin dalış yapmasına izin verilmemektedir.Kalp ve önemli bir rahatsızlığınız var ise mutlaka dalış yapmadan önce doktorunuza danışın ve eğitmenlerimize konu ile ilgili bilgi verin. 

Dalış yapmak istemeyenler ancak sevdikleriyle birlikte tekne turuna katılıp etrafın güzelliklerini deneyimlemek isteyenler için de yerimiz bulunmaktadır. Fiyatlar dalış yapmayan misafirlerimiz için değişiklik göstermektedir.Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için gözlük, şapka, krem gibi elementleri yanınıza almayı unutmayın.

Mayo, havlu ve terlik gibi işinize yarayacak eşyalarınızı önceden mutlaka hazırlayıp kontrol edin.Dalış yaptığınız sırada, profesyonel fotoğrafçımız, her anınızı kayıt altına alacak ve dalış sonunda kendilerinden fotoğraf ve videolarınızı uygun bir ücret karşılığında satın alabileceksiniz.

Ayrıca aklınızdaki tüm sorular için bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size yardımcı olmaktan zevk duyarız!


yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmadı.


hakan erenler